У День журналіста НСЖУ закликала колег до солідарності
Про це йдеться на сайті Спілки та сторінці пана Томіленка у Facebook.
«Наша професія – одна з найважчих, а тепер – і найнебезпечніших. Останні роки довели, що не тільки в зоні військових дій, а й на мирних територіях наші колеги нерідко ризикують здоров’ям і навіть життям, виконуючи свої професійні обов’язки.
Ми визнаємо, що журналістика в Україні – не захищена. І розуміємо, що захищатися треба самостійно. Самостійно відстоювати своє право на професійну, об’єктивну, незалежну журналістику. Але через це ми стаємо сильнішими, здобуваємо новий досвід, вчимося боротися і перемагати. І дуже важливо робити це згуртовано, ставати на захист колег, допомагати одне одному і підтримувати.
Давайте будемо солідарними! Бо тільки наша спільна позиція може дійсно зробити медіа четвертою владою в Україні.
Усім нам хочеться мирних тем, позитивних новин, поменше ризиків і викликів. Але вони все одно будуть, бо це особливості нашої професії. І саме тому напередодні нашого свята дозвольте побажати вам мужності і витримки, стійкості духу, віри у свої сили і натхнення на нові звершення. І всім нам – спокою та миру.
Залишайтеся вірними собі, і ми обов’язково подолаємо все!», – привітала НСЖУ своїх колег.
Нагадаємо, 6 червня 1992 року Національну спілку журналістів України переважною більшістю голосів було прийнято до лав Міжнародної федерації журналістів.
День журналіста України встановлено Указом Президента у 1994 році.