19:10
Четвер, 13 Квітня 2017

Росія відмовилася транслювати «Євробачення-2017» з Києва

Російський «Первый канал» заявив, що не транслюватиме в цьому році конкурс «Євробачення» через незгоду з рішенням української влади відмовити у в’їзді на територію України російській учасниці конкурсу, співачці Юлії Самойловій.
Росія відмовилася транслювати «Євробачення-2017» з Києва
Росія відмовилася транслювати «Євробачення-2017» з Києва

Про це повідомляє «Русская служба ВВС» з посиланням на керівницю дирекції громадських зв'язків «Первого канала» Ларису Кримову.

Вона заявила, що російський канал вважає відмову української сторони необґрунтованою і розцінює як «спробу України політизувати конкурс».

Водночас вона заявила, що вважає неприйнятим пропозиції Європейської мовної спілки щодо організації віддаленої участі Юлії Самойлової або її заміни на іншого учасника.

«Ми вважаємо і той, і інший варіант неприйнятним», - заявляє «Первый канал».

Раніше Європейська мовна спілка заявила, що її головним пріоритетом залишається підготовка до шоу «Євробачення-2017» у Києві. В ЄМС відмовилися коментувати інформацію з приводу того, що нібито «Євробачення-2017» можуть перенести з Києва у Берлін.

Читайте також

Нагадаємо, «Первый канал» Росії делегував Юлію Самойлову, яка з дитинства має першу групу інвалідності і пересувається на інвалідному візку, на «Євробачення-2017» у Київ. У 2015 році вона виступала в окупованому Криму, порушивши Закон України.

Відповідно, СБУ заборонила Юлії Самойловій в'їзд на територію України терміном на три роки. 

23 березня гендиректорка ЄМС Інгрід Дельтенре у листі попросила прем’єр-міністра Володимира Гройсмана забезпечити участь в «Євробаченні-2017» представниці Росії Юлії Самойлової нарівні з усіма конкурсантами. Інакше, за її словами, деякі країни можуть відмовитися від участі у цьогорічному конкурсі, а Україна може бути відсторонена у подальшому від «Євробачення». 

3 квітня члени Наглядової ради Суспільного мовлення закликали директорку ЄМС Інгрід Дельтенре, та, в її особі, Європейську мовну спілку поважати суверенітет України, не перетворювати Європейську мовну спілку на інструмент підсилення чужих політичних маніпуляцій і не перешкоджати такими заявами нормальному проведенню конкурсу – як цього року, так і у майбутньому.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Росії не потрібна участь в «Євробаченні», їй потрібна провокація. Він вважає адекватною реакцію української сторони заборонити в'їзд в країну російській представниці на «Євробаченні-2017» Юлії Самойлової.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1465
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop