28 березня – презентація у Києві книги «Крихітні історії»

28 березня – презентація у Києві книги «Крихітні історії»

26 Березня 2017
1295
26 Березня 2017
17:07

28 березня – презентація у Києві книги «Крихітні історії»

1295
У вівторок, 28 березня, о 14. 00 у скляній залі Національного музею Т. Г. Шевченка відбудеться презентація книги «Крихітні історії», збірки коротких оповідань, в якій українці діляться з дітьми-переселенцями особистим досвідом подолання складних обставин, з якими зіткнулися у дитинстві.
28 березня – презентація у Києві книги «Крихітні історії»
28 березня – презентація у Києві книги «Крихітні історії»

Книга виходить у рамках кампанії «Ти серед своїх», яку Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) впроваджує спільно з медіа-групою StarLightMedia та кінокомпанією FILM.UA Group, щоби допомогти дітям-переселенцям інтегруватися на новому місці.

«Крихітні історії» з’явилися у результаті конкурсу коротких оповідань, оголошеного ЮНІСЕФ у листопаді 2016, де кожен охочий міг розповісти свою надихаючу дитячу історію, а найкращі з них – на думку журі – потрапили до книги видавництва «Основи». Ілюстрації до книги виконала Анна Сарвіра, художниця, яка увійшла в ТОП-75 найкращих ілюстраторів світу. Наклад “Крихітних історій” - 50 000 екземплярів, що будуть доставлені безпосередньо дітям-переселенцям через сімейні та молодіжні центри ЮНІСЕФ на Сході України.

Під час презентації заплановані читання від зіркових гостей і журі конкурсу: телеведучих Олени Фроляк та Надії Матвєєвої, журналіста Андрія Куликова та радіопродюсера Лєри Чачибаї, а також майстер-клас від ілюстраторки книги Анни Сарвіри для дітей. Ведучий заходу – телеведучий Олександр Педан, журі конкурсу «Крихітні історії».

Конкурс коротких оповідань «Крихітні історії» в Україні проводився в рамках глобальної літературної кампанії ЮНІСЕФ на підтримку прав дитини. У світі до кампанії долучилися такі відомі письменники як Пауло Коельйо, Крістіна Лемб, Нуруддін Фара. В Україні проект підтримали музиканти Андрій Хливнюк, Ната Жижченко (ONUKA), актриса Римма Зюбіна, видавець Дана Павличко, дизайнер Яся Хоменко та інші.

Проект реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Адреса музею: бульвар Тараса Шевченка, 12, Київ. Контактна особа: Оксана, +38 093 07 00 386, oksanapiddubna@osnovypublishing.com name="_GoBack">

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1295
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду