16:40
Четвер, 16 Лютого 2017

Нацрада перевірить телеканал «Горизонт-TV» через показ фільму про Олеся Бузину

16 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку супутникового телеканалу «Горизонт-TV» (ВМП «Горизонт» з міста Первомайський Харківської області) через показ ним документального фільму «Олесь Бузина: Жизнь вне времени», в якому Нацрада вбачає ознаки порушення законодавства.
Нацрада перевірить телеканал «Горизонт-TV» через показ фільму про Олеся Бузину
Нацрада перевірить телеканал «Горизонт-TV» через показ фільму про Олеся Бузину

Телеканал «Горизонт-TV» має ліцензії на супутникове та місцеве ефірне цифрове мовлення в Харківській області в мультиплексі МХ-5.

На думку Нацради, у фільмі «Олесь Бузина: Жизнь вне времени» є ознаки порушення абзацу 6 частини 2 статті 6 закону «Про телебачення і радіомовлення»: пропаганда винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками їх релігійних переконань, ідеології, належності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження.

За словами члена Нацради Сергія Костинського, у фільмі подано однобоке трактування та негативне ставлення до подій, пов’язаних з Революцією гідності, участю українців у протистоянні російській агресії на сході України.

Також 16 лютого Нацрада призначила позапланову перевірку маріупольського телеканалу МТВ (ТОВ «Маріупольське телебачення») через показ ним телепрограми «Территория заблуждений» виробництва російського телеканалу РЕН ТВ.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4073
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop