19:08
Середа, 15 Лютого 2017

Адміністрація президента відмовилась надати дані про відвідувачів Порошенка – «Схеми»

Адміністрація президента України відмовила у наданні інформації щодо зустрічей Президента України і голови Адміністрації президента з представниками бізнес-структур, суддями, прокурорами, народними депутатами за період з 15 грудня 2016 року по 14 січня 2017 року.
Адміністрація президента відмовилась надати дані про відвідувачів Порошенка – «Схеми»
Адміністрація президента відмовилась надати дані про відвідувачів Порошенка – «Схеми»

Такий запит журналісти програми «Схеми» (спільного проекту «Радіо Свобода» і телеканалу «UA:Перший») подавали у рамках підготовки розслідування «Черга на Банкову», повідомляє «Радіо Свобода».

В Адміністрації президента пояснили, що існує спеціальне спільне розпорядження голови Адміністрації президента України і керівника Державного управління справами від 11 грудня 2015 року про порядок допуску до будинків Адміністрації президента (внесений до інструкції про охорону будинків АПУ), яким відомості про відвідувачів Адміністрації президента віднесені до інформації з обмеженим доступом.

Журналісти письмово попросили інформувати, на якій підставі дані про відвідувачів офісу президента віднесені до інформації з обмеженим доступом, та попросили надати текст цього розпорядження.

Адміністрація президента відмовилась надати цей документ, інформувавши, що він має гриф «Для службового користування».

Відмова в інформації надійшла за підписом керівника Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації президента України Світлани Кондзелі.

«Радіо Свобода» також повідомляє, що журналіст програми «Схеми» провів два тижні у новорічний період біля офісу президента, щоб подивитися, хто ходить на зустрічі до Петра Порошенка і його адміністрації. З’ясувалося, Адміністрацію президента відвідують люди, зокрема бізнесмени, а також державні діячі, які мали б бути незалежними від інших гілок влади – судді, прокурори, високопосадовці, у тому числі і з новостворених антикорупційних органів, очільники незалежних комісій, які оцінюють суддів й обирають держслужбовців на високі посади.

Нагадаємо, програма журналістських розслідувань «Схеми. Корупція в деталях» змінила час виходу на телеканалі «UA:Перший». 12 січня «Схеми. Корупція в деталях» вийшли в ефірі телеканалу о 19:55. Раніше «Схеми» виходили о 20:30.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
639
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop