13:20
Четвер, 8 Грудня 2016

Рада обмежила ввезення антиукраїнських книг з Росії

Сьогодні, 8 грудня, Верховна Рада ухвалила законопроект, що обмежує доступ іноземної антиукраїнської друкованої продукції на ринок України
Рада обмежила ввезення антиукраїнських книг з Росії
Рада обмежила ввезення антиукраїнських книг з Росії

За відповідне рішення проголосували 237 депутатів, пише «Українська правда».

Законопроект №5114 «Про внесення змін у деякі закони України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» передбачає дозвільний принцип для книг російського походження. Це не стосуватиметься російськомовних книг, виданих в Україні (за винятком окупованих територій).

Читайте також

Дозволи на ввезення надаватиме громадська рада.

Закон передбачає, що після його ухвалення кількість книг, які будуть дозволені для ввезення буде обмежено 10 примірниками на людину.

Нагадаємо, законопроект № 5114 «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» був внесений 13 вересня Кабінетом міністрів.

20 жовтня Верховна Рада прийняла його за основу в першому читанні.

16 листопада Комітет свободи слова та інформаційної політики під час чергового засідання розглянув поправки до законопроекту №5114 «Про внесення змін у деякі закони України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту». І рекомендував ухвалити його в другому читанні та в цілому.

Фото: Twitter Верховної Ради

 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1170
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop