Слідчим у справі Павла Шеремета наданий доступ до інформації операторів мобільного зв’язку

Слідчим у справі Павла Шеремета наданий доступ до інформації операторів мобільного зв’язку

6 Жовтня 2016
1457
6 Жовтня 2016
15:29

Слідчим у справі Павла Шеремета наданий доступ до інформації операторів мобільного зв’язку

1457
Суд дав згоду на доступ слідчих до інформації операторів мобільного зв'язку «МТС Україна», «Київстар» і «Лайфселл», а також відео з камер готелю «Опера» у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.
Слідчим у справі Павла Шеремета наданий доступ до інформації операторів мобільного зв’язку
Слідчим у справі Павла Шеремета наданий доступ до інформації операторів мобільного зв’язку

Про це повідомляє «Українська правда».

Відповідна ухвала Печерського суду від 12 вересня розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з рішенням судді С.Шапутько у тимчасовий доступ слідчих у справі про вбивство Павла Шеремета надана інформація в електронному та друкованому вигляді, яка перебуває у зазначених операторів, щодо моніторингу стосовно абонентів телекомунікаційних послуг в зоні дії певних базових станцій, які працювали у певний період часу в 2016 році. Суддя також дав дозвіл на вилучення цієї інформації.

Крім того, слідчим надано доступ до копії відеозапису з камер відеоспостереження, які встановлені на фасаді будинку №53 по вулиці Богдана Хмельницького в Києві, який знаходиться у володінні служби безпеки готелю «Опера», з можливістю його вилучення.

Нагадаємо, 20 липня внаслідок вибуху автомобіля в Києві загинув  український журналіст Павло Шеремет.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».

4 серпня Генпрокуратура повідомила, що слідство наразі розглядає чотири основні версії злочину: неприязні особисті стосунки загиблого; професійна журналістська діяльність Павла Шеремета; можлива дестабілізація обстановки в Києві та Україні у зв’язку із загибеллю відомого журналіста; помилка об’єкту злочину – ціллю зловмисників могла бути засновниця «Української правди» Олена Притула, яка теж користувалася автівкою, в яку була закладена вибухівка. За словами представника ГПУ, всі версії є робочими, слідство поки не визначило основну.

21 липня Федеральне бюро розслідувань (ФБР) почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.

11 серпня стало відомо, що Національна поліція України звернулася до Федерального бюро розслідувань (ФБР) за допомогою щодо встановлення осіб, які заклали вибухівку під машину журналіста Павла Шеремета.

21 липня, наступного дня після загибели Павла Шеремета, стало відомо, що Федеральне бюро розслідувань (ФБР) почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні.

У серпні слідчі у справі Павла Шеремета повідомили, що чекають на результати експертизи ФБР з приводу вибухового пристрою, який був закладений в машину журналіста.

Того ж місяця заступник начальника Нацполіції Вадим Троян сказав, що Національна поліція України звернулася до Федерального бюро розслідувань (ФБР) за допомогою щодо встановлення осіб, які заклали вибухівку під машину журналіста Павла Шеремета.

Наприкінці серпня стало відомо, що експерти Федерального бюро розслідувань (ФБР) США допомоглислідству в України встановити тип вибухівки, якою було підірвано автомобіль журналіста Павла Шеремета у центрі Києва. Згідно з базою СБУ раніше нічого подібного в Україні не застосовувалося.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1457
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду