Геращенко повідомляє про пошкодження камер спостереження «Інтера»
Геращенко повідомляє про пошкодження камер спостереження «Інтера»
Про це повідомляє «Главком».
«Слідчі зараз працюють над встановленням причини пошкодження: чи це був злий умисел, чи ні», - зазначив нардеп.
Водночас він нагадав, що вчора після приїзду слідчо-оперативної групи, яка попросила негайно надати для ознайомлення матеріали з камер, їм було відмовлено.
«Знадобилось кілька годин, щоб видати офіційну вимогу слідчих, щоб забрати ці відеозаписи… Тому можу сказати, що якби телеканал "Інтер" і його керівництво хотіло встановити справжні причини, вони мали негайно надати доступ до відео з камер нагляду, однак цього не було зроблено», - додав Антон Геращенко.
За словами нардепа, на даний момент слідство вивчає всі матеріали справи, хронологію подій.
Раніше народний депутат Антон Геращенко заявив, що відмова каналу «Інтер» одразу передати поліції запис з відеокамер задля розслідування підпалу будівлі «НІС», що виробляє програми для телеканалу, може свідчити про небажання власників встановити справжніх винуватців злочину.
Нагадаємо, 4 вересня на вулиці Щусєва, 26 у Києві, під будівлею компанії «Національні інформаційні системи» (НІС), яка займається виробництвом «Подробностей» та «Подробностей недели» для «Інтера», підпалили шини. Згодом загорілося саме приміщення компанії.
Директор Департаменту комунікацій в МВС України Артем Шевченко підтвердив «Детектору медіа» факт пожежі у приміщенні компанії «НІС» та зазначив, що будівлю підпалили зсередини.
Пізніше на сайті телеканалу «Інтера» з’явилось повідомлення про те, що на компанію «Національні інформаційні системи», що створює програми «Новини», «Подробиці», «Подробиці тижня» для телеканалу, скоєно збройний напад та є постраждалі.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що за фактом підпалу будівлі компанії «Національні інформаційні системи» (НІС), яка займається виробництвом «Подробностей» та «Подробностей недели» для «Інтера», затримані шестеро осіб. Наразі ведеться слідство, відкрито кримінальне провадження.
Він також повідомив, щос серед затриманих пікетувальників під стінами офісу телеаналу «Інтер» є колишні бійців 30 бригади ЗСУ.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що події в офісі компанії «Національні інформаційні системи», що виробляє інформаційно-аналітичні програми для каналу «Інтер», вимагають негайного та об’єктивного розслідування.
Президент України Петро Порошенко доручив Генеральному прокурору Юрію Луценку взяти під особистий контроль розслідування подій, що сталися на телеканалі «Інтер» 4 вересня.
Слідчі кваліфікують події 4 вересня біля офісу НІС за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.
Більше про події біля офісу «НІС» можна прочитати тут.
На фото - Антон Геращенко