Поліція відмовилась повідомити, хто саме розслідує вбивство Павла Шеремета

Поліція відмовилась повідомити, хто саме розслідує вбивство Павла Шеремета

5 Вересня 2016
4025
5 Вересня 2016
15:49

Поліція відмовилась повідомити, хто саме розслідує вбивство Павла Шеремета

4025
Головне слідче управління Національної поліції не розкриває даних щодо складу слідчої групи, що займається розслідуванням справи про вбивства журналіста Павла Шеремета.
Поліція відмовилась повідомити, хто саме розслідує вбивство Павла Шеремета
Поліція відмовилась повідомити, хто саме розслідує вбивство Павла Шеремета

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на відповідь на інформаційний запит Головного слідчого управління  Національної поліції.

Журналіст видання запитував,  скільки слідчих займаються розслідуванням Павла Шеремета, і  який досвід роботи у правоохоронних органах мають ці слідчі та чи мають вони на своєму рахунку успішно розкриті справи.

«У зв’язку з тим, що розголошення запитуваної Вами інформації може зашкодити досудовому розслідуванню та враховуючи положення ч.5 ст.6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" Головного слідче управління Національної поліції не може надати вказані відомості», - йдеться у відповіді Нацполіції.

Водночас міністра внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив напередодні, що розслідуванням вбивства займаються дві бригади слідчих.

«Це важке, добре сплановане вбивство, значні сили Нацполіції його розслідують. Усі найкращі сили, дві великі бригади», - зазначив глава МВС.

«І є усі шанси його розслідувати. На цьому я обмежуся. Не хочу, щоб як у справі про вбивство Георгія Гонгадзе слідчі постійно звітували, що провели от стільки допитів,  стільки передивилися відео... Я хочу, щоб було лише одне повідомлення - "вбивцю знайдено і справу розслідувано". На жаль, те відео, яке потрапило у публічну мережу, лише зашкодило слідству», - додав Арсен Аваков. 

Перед цим глава Нацполіції України Хатія Деканоїдзе  заявила журналістам, що у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета слідство не досягло великого прориву, підозрювані не знайдені.

Нагадаємо, 20 липня внаслідок вибуху автомобіля в Києві загинув  український журналіст Павло Шеремет.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб». 

4 серпня Генпрокуратура повідомила, що слідство наразі розглядає чотири основні версії злочину: неприязні особисті стосунки загиблого; професійна журналістська діяльність Павла Шеремета; можлива дестабілізація обстановки в Києві та Україні у зв’язку із загибеллю відомого журналіста; помилка об’єкту злочину – ціллю зловмисників могла бути засновниця «Української правди» Олена Притула, яка теж користувалася автівкою, в яку була закладена вибухівка. За словами представника ГПУ, всі версії є робочими, слідство поки не визначило основну.

21 липня Федеральне бюро розслідувань (ФБР) почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.

11 серпня стало відомо, що Національна поліція України звернулася до Федерального бюро розслідувань (ФБР) за допомогою щодо встановлення осіб, які заклали вибухівку під машину журналіста Павла Шеремета.

Більше матеріалів по справі щодо вбивства Павла Шеремета читайте тут.

На фото - Павло Шеремет

Фото: novosti-dny.su

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4025
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду