У Криму частково заблокований сайт «Крим.Реалії»

У Криму частково заблокований сайт «Крим.Реалії»

2 Серпня 2016
3076
2 Серпня 2016
09:30

У Криму частково заблокований сайт «Крим.Реалії»

3076
У північній, центральній та західній частинах анексованого Росією Криму доступ до сайту проекта «Радіо Свобода» «Крим.Реалії» частково заблокували провайдери «Воля», «Ардінвест», «Трінет», «Міранда-медіа», «Скай-лайн», «Апекс Крим» (Керч), Kerch.net
У Криму частково заблокований сайт «Крим.Реалії»
У Криму частково заблокований сайт «Крим.Реалії»

Про це пише «Радіо Свобода».

«Шановний користувач! Ми приносимо свої вибачення, але доступ до запитуваного Вами ресурсів обмежено. У разі виникнення питань зверніться до технічної підтримки», – таку інформацію бачать, зокрема, багато сімферопольців.

У Феодосії й Севастополі, а також у сусідній Росії сайт доступний.

На сайті Роскомнагляду жодних повідомлень про блокування сайту «Крим. Реалії» немає. Офіційні повідомлення російської влади Криму, зокрема, прокуратури, про обмеження доступу до сайту «Крим. Реалії» також відсутні.

У редакції «Крим. Реалії» і «Радіо Свобода» вивчають ситуацію для подальшої реакції.

Як зазначає редакція, у травні на території Криму вже був обмежений доступ до сайту проекту «Радіо Свобода» «Крим. Реалії», але пізніше доступ відновили. А в середині квітня призначений Москвою прокурор півострова Наталія Поклонська заявила, що російська прокуратура Криму готує матеріали для Генпрокуратури й Роскомнагляду. Вона наголосила, що має намір домогтися повного закриття проекту «Крим. Реалії», оскільки, на її думку, це «шкідницька служба», а публікації сайту містять «виправдання диверсій, екстремізму і нескінченну дискредитацію органів влади в Криму».

Нещодавно підконтрольна Москві прокуратура анексованого Криму ініціювала обмеження доступу до 60 інтернет-ресурсів «з екстремістським контентом».

Нагадаємо, раніше «прокуратура» анексованого Росією Севастополя звернулася до суду з метою блокування доступу до спеціальних сайтів-анонімайзерів, через які можна заходити вже на заблоковані сайти.

Пізніше стало відомо, що російський наглядовий орган вирішив виконати рішення суду за червень 2013 року і заблокував ряд ресурсів компанії Comodo.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3076
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду