Деканоїдзе: «зливи» інформації у ЗМІ дуже заважають слідству

Деканоїдзе: «зливи» інформації у ЗМІ дуже заважають слідству

24 Липня 2016
1829
24 Липня 2016
20:00

Деканоїдзе: «зливи» інформації у ЗМІ дуже заважають слідству

1829
Поліція розпочала службове розслідування за фактом публікації в ЗМІ і соцмережах відео з місця вбивства журналіста Павла Шеремета.
Деканоїдзе: «зливи» інформації у ЗМІ дуже заважають слідству
Деканоїдзе: «зливи» інформації у ЗМІ дуже заважають слідству

 Про це розказала голова Національної поліції (Нацполіції) України Хатія Деканоїдзе в ефірі ток-шоу «Люди. HardTalk. Live» на телеканалі «112 Україна».

«Ми розбираємося. По-перше, якщо воно (відео - ред.) потрапило від правоохоронців, ми на цей рахунок обов'язково проведемо службове розслідування, воно вже розпочато. Вчора я дала команду начальнику поліції Києва, щоб розпочати службове розслідування. Друге, я хочу сказати, що якщо якась інформація про хід розслідування потрапляє в ЗМІ, то це означає, що слідство автоматично йде назад. Кожна публічна інформація, яка становить деталі слідства, і люди її обговорюють, це заважає слідству»,  зазначила Деканоїдзе.

За словами пані Деканоїдзе, головне завдання – об'єктивне та оперативне розслідування резонансної справи.

«Так що, ось такі "зливи" інформації дуже заважають слідству», – сказала Деканоїдзе.

Нагадаємо, 22 липня видання «Обозреватель» опублікувало відео з камер спостереження. За твердженням видання, відео зроблене напередодні загибелі журналіста Павла Шеремета і на ньому видно постаті людей, які начебто закладають вибухівку під автомобіль Олени Притули

Вранці 20 липня внаслідок вибуху автомобіля в Києві на розі вулиці Богдана Хмельницького та Івана Франка загинув український журналіст Павло Шеремет.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили.

У МВС повідомили, що Павло Шеремет загинув у результаті, ймовірно, вибуху безоболочного саморобного вибухового приладу потужністю від 400 до 600 грам в тротиловому еквіваленті.

Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб». 

Слідство розглядає шість версій убивства, серед них – професійна діяльність журналіста, неприязні стосунки, «російський слід», замах на цивільну дружину Павла Шеремета, засновницю «Української правди» Олену Притулу.

За словами Юрія Луценка, основною версією слідство вважає помсту за професійну діяльність.

22 липня в Києві в «Українському домі» відбулася церемонія прощання з Павлом Шереметом. Церемонію відвідав, зокрема, Президент Петро Порошенко.

22 липня видання «Обозреватель» опублікувало відео з камер спостереження. За твердженням видання, відео зроблене напередодні загибелі журналіста Павла Шеремета і на ньому видно постаті людей, які начебто закладають вибухівку під автомобіль Олени Притули.

У групі, яка організувала вбивство журналіста Павла Шеремета, було щонайменше п'ятеро осіб. Бомба була підкладена під двері автомобіля.

23 липня Павла Шеремета поховали в Мінську.

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1829
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду