Уряд знайшов бюджетні кошти на придбання технологічного обладнання для Донецької та Луганської ОДТРК

Уряд знайшов бюджетні кошти на придбання технологічного обладнання для Донецької та Луганської ОДТРК

8 Вересня 2015
3356
8 Вересня 2015
19:10

Уряд знайшов бюджетні кошти на придбання технологічного обладнання для Донецької та Луганської ОДТРК

3356
Уряд знайшов бюджетні кошти на придбання технологічного обладнання для Донецької та Луганської ОДТРК
Уряд знайшов бюджетні кошти на придбання технологічного обладнання для Донецької та Луганської ОДТРК

8 вересня Кабінет Міністрів України схвалив постанову «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Державному комітетові телебачення і радіомовлення на 2015 рік, та внесення зміни до пункту 1 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65», якою передбачено виділення коштів на придбання технологічного обладнання для Донецької та Луганської обласних державних телерадіокомпаній (ОДТРК), що переїхали після окупації терористами обласних міст до Краматорська (Донецька область) і Северодонецька (Луганська область) відповідно.

 

«Завдяки цій постанові буде вирішено питання бюджетного фінансування на придбання технологічного телевізійного та радіомовного обладнання для Донецької та Луганської ОДТРК, виробничо-технічні об'єкти яких були захоплені російськими терористами», - повідомив перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

 

Відповідно до постанови у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Держкомтелерадіо, буде здійснено перерозподіл видатків за загальним фондом державного бюджету за програмою 1701080 «Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу «EuroNews». Зокрема, буде зменшено видатки споживання на 4 753,2 тис. грн. і збільшено видатки розвитку.

 

«Прийняття постанови Кабінету Міністрів України дозволить відновити роботу Донецької та Луганської обласних державних телерадіокомпаній на прифронтовій території, що сприятиме захисту населення відповідних областей від інформаційної агресії Російської Федерації», - зазначив Богдан Червак.

 

Нагадаємо, що Держкомтелерадіо у квітні цього року було відновлено мовлення Донецької та Луганської ОДТРК. Відтепер Донецька ОДТРК розташована у Краматорську Донецької області, а Луганська ОДТРК - у Сєвєродонецьку Луганської області. Благодійну допомогу цим ТРК надали державні та приватні телерадіомовники з інших регіонів України. Для організації повноцінного мовлення необхідно відновити матеріально-технічну базу компаній.

 

1 липня Президент України Петро Порошенко заявив, що Луганська обласна державна телерадіокомпанія (ОДТРК), яка була змушена переїхати до міста Северодонецька у зв'язку з ситуацією на Донбасі, отримає нарешті виділені їй кошти на відновлення роботи.

 

Через відсутність технологічної бази телепрограми для Донецької та Луганської ОДТРК готуються в Києві, а у формуванні телеконтенту беруть участь усі державні ТРК, а також «Радіо Свобода», ГО «Донецький інститут інформації», «Громадське радіо».

 

30 липня голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, перебуваючи з робочим візитом у Краматорську, заявив, що відновлення Донецької та Луганської ОДТРК є пріоритетним завданням для Держкомтелерадіо.

 

24 серпня, у День Незалежності України, переміщена з Луганська до Северодонецька Луганська обласна державна телерадіокомпанія (ОДТРК) - канал ЛОТ розпочала мовлення у прямому ефірі. 

 

«Детектор медіа»

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3356
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду