Вийшли друком три книги Володимира Миславського з історії українського кіно

Вийшли друком три книги Володимира Миславського з історії українського кіно

27 Липня 2015
0
2164
27 Липня 2015
11:56

Вийшли друком три книги Володимира Миславського з історії українського кіно

0
2164
Вийшли друком три книги Володимира Миславського з історії українського кіно
Вийшли друком три книги Володимира Миславського з історії українського кіно

Цьогоріч вийшли друком три книги кінознавця, кандидата мистецтвознавства, члена Національної спілки кінематографістів України (НСКУ) Володимира Миславського «Олександр Довженко: маловідомі сторінки», «Одеса... Німе кіно. 1897-1930» та «Формування кінофікації та кінопрокату в Україні. 1922-1930». Про це повідомляється на сайті НСКУ.

 

Основну частину текстів збірника до 120-річчя Олександра Довженка склали невідомі широкому загалу публікації про кінотворчість режисера 1920-х років, зокрема статті та рецензії на його німі фільми. Книгу «Олександр Довженко: маловідомі сторінки» випустило харківське видавництво «Дім Реклами».

 

Фільмо-біографічний довідник «Одеса... Німе кіно. 1897-1930» в НСКУназивають «енциклопедією одеського німого кіно, компендіумом з історії перших кроків українського кінематографа».

 

Видання містить детальну інформацію щодо ігрових фільмів та сюжетів кінохроніки, біографій та адрес діячів кіно, перелік основних дат і фактів розвитку німого кіно, дані про кінотеатри і кінопрокатні організації, книги та періодичні кіновидання Одеси того часу.

 

Ця книга вийшла друком у харківському видавництві «Торсінг плюс».

 

Монографія Володимира Миславського «Формирование кинофикации и кинопроката в Украине. 1922-1930» була опублікована в Німеччині (Saarbrücken: LAP LAMBERT Academic Publishing).

 

«У ній досліджено процес становлення кіногалузі в Україні в умовах нової економічної політики, коли радянська влада була нездатна цілком підтримувати кіно, і вивчено діяльність Українського фото-кіно-управління, утвореного по завершенні громадянської війни, яке майже без допомоги держави налагоджувало кінороботу в Україні 1920-х років», - зазначається на сайті НСКУ.

 

Нагадаємо, у квітні нова команда Національного центру Олександра Довженка представила концепцію його розвитку. Нині це державна інституція, що є одночасно кіноархівом і лабораторією зі створення фільмокопій. За п'ять років керівництво центру планує перетворити його на «динамічну архівну установо, що займатиметься збереженням, вивченням і розповсюдженням аудіовізуального продукту за аналогом з провідними європейськими кіноархівами».

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
2164
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду