Організатори «Гогольfest-2015»  виявили гори сміття на кіностудії ім. Довженка

Організатори «Гогольfest-2015» виявили гори сміття на кіностудії ім. Довженка

10 Липня 2015
2591
10 Липня 2015
18:02

Організатори «Гогольfest-2015» виявили гори сміття на кіностудії ім. Довженка

2591
Організатори «Гогольfest-2015»  виявили гори сміття на кіностудії ім. Довженка
Організатори «Гогольfest-2015»  виявили гори сміття на кіностудії ім. Довженка

В деяких приміщеннях кіностудії ім. Довженка, де в цього року буде  проводитися фестиваль «Гогольfest», не працює електрика і наявні гори сміття, водночас адміністрація кіностудії не хоче йти на зустріч організаторам. Про це в інтерв'ю інтернет-виданню Cultprostir повідомив директор фестивалю Максим Демський.

 

Він нагадав, що в 2010 році «Гогольfest» також проходив на базі кіностудії.

 

«Коли ми прийшли на студію, нам у першу чергу сказали, що фестиваль в 2010-му році пройшов жахливо, все було дуже погано, і ми у них все зіпсували. При цьому, зрозуміло, ніхто не говорить про те, як там все було до 2010-го», - стверджує директор.

 

Зараз приблизно 70% локацій залишилися в тому ж стані, але є приміщення, стан яких значно погіршився.

 

«Є один цікавий простір - так званий матеріальний склад. Три просторі поверхи, по 12 × 40 метрів. Там можна було б проводити і якісь візуальні експерименти, і музичні події, і фешн. Але він у жахливому стані, там близько тисячі кубів сміття. Ну, як сміття - якісь старі аптечки, протигази і таке інше. Художники щось зможуть із цим придумати, але куди подіти весь обсяг? Щоб це вивезти, потрібна астрономічна сума», - каже пан Демський.

 

За його словами, для того, щоб вивезти сміття і привести територію у більш-менш належний стан, знадобиться значна сума грошей. 

 

Максим Демський також підкреслив, що команда фестивалю буде пробувати вмовити кіностудію ім. Довженка розділити витрати і роботу. «Але поки що адміністрація не йде нам назустріч», - зазначив пан Демський.

 

Крім того, за словами директора фестивалю, кілька років тому на території кіностудії було багато якісної електрики, яку порозкрадали. В цілому ж територія кіностудії здається пану Демському «досить причесаною».

 

«Сад Довженка теж у дуже гарному стані - тому вони, до речі, не хочуть давати нам його в користування. Ми за нього боремося - це пречудова локація для візуального арту. Будемо намагатися домовлятися - це ж і в наших інтересах, щоб на території під час фестивалю було чисто і добре. Хотілося б, щоб і студія взяла в цьому участь - ресурси у неї для цього є», - каже він.

 

Директор «Гогольfest» розповів, що їм не вдається домовитися з кіностудією й щодо головної сцени - їм відмовляються надати для неї майданчик.

 

Нагадаємо, наразі посаду генерального директора  ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка» обіймає  режисер Олесь Янчук. У квітні минулого року його призначив колишній міністр культури Євген Нищук. Серед доробків режисера - «Голод-33» (1991), «Атентат - осіннє вбивство у Мюнхені» (1995), «Нескорений» (2000), антипольський фільм «Залізна сотня» (2004), «Владика Андрей» (2008).

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2591
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду