ПРОЕКТИ
14:42
Середа, 8 Липня 2015

«1+1» спрямує частину коштів від продажу книг «Війна очима ТСН» на благодійність

«1+1» спрямує частину коштів від продажу книг «Війна очима ТСН» на благодійність
«1+1» спрямує частину коштів від продажу книг «Війна очима ТСН» на благодійність

Телеканал «1+1» спрямує частину коштів від продажу книг «Війна очима ТСН» на благодійність. Про це 7 липня на презентації книги і мультимедійного спецпроекту телеканалу «1+1» «Війна очима ТСН» повідомив генеральний директор групи «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

 

За його словами, частина прибутків, виручених від продажу книг, буде перерахована благодійному фонду «Центр допомоги» та спрямована на придбання медичного обладнання для Головного військового госпіталю в Києві».

 

«Хочеться, щоб ті люди, для яких війна - це щось далеке та незрозуміле, відчули, що насправді це є нашою спільною проблемою, нашим горем. Щоб вони дізналися, що насправді відбувається на фронті», - прокоментував журналіст ТСН Іван Гребенюк.

 

Як писала «Детектор медіа», «Війна очима ТСН» - мультимедійний проект, що складається з 28 історій у вигляді есе, а також розширеної версії відео-розповідей, інформаційних довідок та інтерактивної карти, зібраних на сайті war.tsn.ua. Герої проекту - журналісти та оператори ТСН, які їздять у відрядження до зони АТО. А книга - це панорамний погляд на перебіг воєнних подій на Донбасі у 2014-2015 роках у баченні журналістів ТСН.

 

«"Війна очима ТСН" - не лише збірка інформаційних довідок та фактів, це, в першу чергу, важливі дані про те, що відбувається на передовій, унікальні документальні свідчення про війну, що й досі триває», - розказала автор книги, журналіст ТСН Ольга Кашпор.

 

Книга з'явиться у книгарнях України з 9 липня. Також замовити її можна на сайті war.tsn.ua.

 

«Війна очима ТСН» - це вже друга книга Телевізійної служби новин. Перша - «94 дні. Євромайдан очима ТСН» - була презентована в листопаді 2014 року та розійшлася майже десятитисячним накладом.

 

Репортаж із презентації «Війни очима ТСН» читайте невдовзі на сайті «Дуся».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2346
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop