Україна – серед 15-ти держав, що найчастіше піддаються DDoS-атакам

Україна – серед 15-ти держав, що найчастіше піддаються DDoS-атакам

7 Червня 2015
2022
7 Червня 2015
16:43

Україна – серед 15-ти держав, що найчастіше піддаються DDoS-атакам

2022
Україна – серед 15-ти держав, що найчастіше піддаються DDoS-атакам
Україна – серед 15-ти держав, що найчастіше піддаються DDoS-атакам

Україна увійшла до 15 країн з найбільшою кількістю DDoS-атак. Про це з посиланням на дані компаніїKaspersky Lab в ході аналізу внутрішньої статистичної інформації за перші три місяці цього року повідомляє «Економічна правда».

 

Кількість DDoS-атак з використанням ботнетів в Україні також збільшилася порівняно з попереднім аналогічним періодом і становила 122.

 

Усього ж у першому кварталі 2015 кіберзлочинці здійснили понад 23 тисяч DDoS-атак із застосуванням ботмереж на ресурси, розташовані в 76 країнах. При цьому мішенями найчастіше були сервери на територіях Росії, Китаю, США та Канади.

 

Крім них у першій десятці жертв також виявилися ресурси з різних країн Європи та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. В першому кварталі ботнети атакували більше 12 тисяч жертв по всьому світу.

 

Найтриваліша DDoS-атака, зафіксована в першому кварталі цього року, тривала 140 годин (близько шести днів), а найбільша кількість атак, які довелося винести одному ресурсу, становила 21, тобто приблизно по 2 атаки на тиждень. Для порівняння: у минулому кварталі було зареєстровано максимум 16 атак на один ресурс.

 

Управління атаками найчастіше велося з командних серверів США, Китаю й Великобританії. Аналітики Kaspersky Lab пояснюють лідируючі позиції Китаю та США в обох рейтингах тим, що хостинг в цих країнах відносно дешевий, і більшість дата-центрів розташовані саме в них.

 

Нагадаємо, у березні 2014 року російська компанія «Лаборатория Касперского» запустила глобус «Cyberwar», який в режимі реального часу показує кіберзагрози по всьому світу.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2022
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду