13:46
Середа, 11 Березня 2015

Мінінформполітики заявляє про початок співпраці з проектом InformNapalm

Мінінформполітики заявляє про початок співпраці з проектом InformNapalm
Мінінформполітики заявляє про початок співпраці з проектом InformNapalm

Міністерство інформаційної політики України рамках співпраці з відомими блогерами та інформаційними ресурсами досягло згоди про залучення команди InformNapalm до ведення роз'яснювальної роботи та поширення достовірних фактів російського вторгнення в Україну, а також розміщення публікацій на зарубіжних інформаційних ресурсах. Про це повідомляється на офіційному сайті МІП.

 

«Команда InformNapalm  впродовж цілого року готувала унікальні матеріали та журналістські розслідування, проводила ідентифікацію підрозділів і вторгнення техніки російських сил, заповнювала інформаційний вакуум не тільки в українському сегменті інтернет, але і публікувала матеріали на більш ніж 10 мовах для зарубіжної аудиторії», - пояснює МІП. 

 

Мінінформполітики нагадує, що у лютому 2015 року ініціювало створення «Інформаційних військ України», до яких запрошує долучатись інформаційних волонтерів. «Таким чином, спільними зусиллями планується об'єднувати та мобілізувати користувачів соціальних мереж для донесення достовірної інформації про події в Україні та боротьби із російською пропагандою», - зазначає міністерство.

 

Нагадаємо, 4 березня міністр інформаційної політики Юрій Стець під час робочої наради повідомив, що міністерство за обопільною згодою припиняє співпрацю з Олександром Барабошком (відомий як блогер КрусКрус) з позбавленням його статусу радника.

 

Водночас заступник міністра Тетяна Попова заявляє, що звільнення київського блогера та радника Міністерства інформаційної політики Олександра Барабошка не пов'язане із появою скандальної публікації про нього у російських ЗМІ.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2279
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop