8 грудня в Сєвєродонецьку – прес-конференція Східної правозахисної групи

5 Грудня 2014
0
6395
5 Грудня 2014
18:50

8 грудня в Сєвєродонецьку – прес-конференція Східної правозахисної групи

0
6395
8 грудня в Сєвєродонецьку – прес-конференція Східної правозахисної групи

У понеділок, 8 грудня о 14:00 у місті Сєвєродонецьк Луганської області (готель «Центральний», пр-т Гвардійський 13, конференц-зала), відбудеться прес-конференція, під час якої нова заснована в Донбасі ініціатива - Східна правозахисна група, заявить про свою стратегію і напрями роботи.

 

«Чому у Донбасі пропадає вугілля та який це має стосунок до прав людини? Трагічна ситуація в шахтах Донбаса - чи існує вихід? Як розслідувати злочини проти прав людини в умовах неоголошеної війни? Що можна протиставити безправності та насильству? Про ці питання та про багато іншого розкажуть відомі митці, правозахисники, юристи, що в даний час працюють на Донбасі, хоча деякі з них приїдуть у Донбас лише заради цієї прес-конференції», - анонсують організатори.

 

Засновник Східної правозахисної групи, мешканець Лисичанська Павло Лісянський розповість про те, без чого мирне життя Донбасу не вдасться відстояти: про можливості зараз, у найтрагічніші для Донбасу часи, створювати громадянське суспільство та сильні правозахисні ініціативи. Українська художниця, письменниця та громадська активістка Євгенія Бєлорусець, яка працює у Берліні та Києві, представить свою нову роботу, що виникла у Донбасі. Запрошені на прес-конференцію юристи та соціологи нададуть оцінку актуальним процесам, що визначають життя на мирних українських територіях Сходу.

 

Особливу увагу буде приділено питанню про доступ до інформації в регіонах, що знаходяться в безпосередній близькості від зони військових дій.

 

Східна правозахисна група вважає одним з першочергових напрямків своєї роботи захист права на працю. Непродумана державна політика, невиплати і затримки заробітних плат, ініціативи щодо закриття підприємств, що знаходяться на територіях прилеглих до зони військових дій призведуть до того, що злочинні формування гратимуть роль найбільших «роботодавців» регіону і збідніле населення буде примушено до співпраці з ними. Як цьому запобігти, обговорюватимуть на прес-конференції юристи та громадські діячі Східної правозахисної групи та НГО «Громадський контроль праці».

 

На прес-конференцію запрошують журналістів, правозахисників та всіх зацікавлених у заявленій тематиці.

 

Попередній склад учасників прес-конференції:

 

Павло Лісянський - громадський активіст, блогер, засновник і учасник Східної правозахисної групи, правозахисник, профспілковий діяч, учасник НПГУ (Лисичанськ, Харків)

 

Віра Ястребова - засновниця ГО «Громадський контроль праці» (м)

 

Євгенія Бєлорусець - авторка, художниця, громадська діячка, учасниця кураторської групи «Худрада», редакторка журналу «Простори» (Київ, Берлін)

 

Денис Шахбазьян - юрист, учасник Східної правозахисної групи (Лисичанськ)

 

Іван Пасікун - адвокат, юрист, учасник Східної правозахисної групи (Київ)

 

Контактні дані:

+38 096 86 88 502 (Павло Лісянський)

+ 38 097 5948013 (Євгенія Бєлорусець)

 

Email: belorusezjen @ gmail.com (Євгенія Бєлорусець).

 

Додаткова інформація:

 

«Східна правозахисна група» створена у 2014 році. Завдання ініціативи - здійснення правозахисної діяльності на Донбасі і надання правової підтримки у випадках життєво-важливих правових питань.

 

На прес-конференції буде представлено фотопроект художниці Євгенії Бєлорусець про шахти Донбасу. Її серія фотографій «Забуті форми опору» створювалася у співпраці з українськими незалежними профспілками і розповідає про невидимі спільноти і солідарність, що протистоять руйнівним силам цієї війни.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
6395
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду