Сусіди українців своєю присутністю в Києві вже довели активну солідарність з помаранчевими.


На території своєї держави поляки також всіляко намагаються підтримати прагнення України до свободи і демократії. Понад 100 локальних польських газет включилися в акцію „Помаранчеві логотипи”. На заклик польської Асоціації місцевої преси висловити підтримку українській опозиції відгукнулися видавці з усієї країни. До своїх звичних логотипів польські газети додають помаранчевий колір, вміщують поряд із назвою видання зображення помаранчевої стрічки. Крім того газети-учасники акції публікують своє „Звернення до українського народу”, де зокрема сказано:„Нащодень ми, газети сприяємо нашим читачам у розв’язуванні найскладніших проблем, захищаємо їх від зла, характерного для локальної Польщі. Стаємо на бік справедливості у наших ґмінах, повітах та воєводствах. Сьогодні мусимо горою стояти за наших східних сусідів, виявити нашу підтримку, нашу солідарність, наше сприяння у боротьбі за правду і свободу”. Крім того, 5 грудня уся Польща молитиметься за Україну. У кожному польському храмі під час недільних Богослужінь благатимуть Господа за мир і справедливість в Україні, позаяк наступна неділя оглошена „Днем молитви за український народ”. З такою ініціативою виступила Конференція польських єпископів, що саме відбулася у Ченстохові – найбільший святині Польщі. Єпископ Лібера назвав рішення Конференції „виявом солідарності з українським народом”. Коментуючи для Католицького Агентства Інформації чин польських єпископів, прес-секретар Конференції отець Юзеф Кльох сказав, що єпископи бажають українському народові жити у вільному й демократичному суспільстві.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена