Невідомі спалили авто журналіста каналу «17» Капустяна (ВІДЕО)
Невідомі спалили авто журналіста каналу «17» Капустяна (ВІДЕО)
В ніч на 23 жовтня було скоєно підпал авто журналіста каналу «17» Сергія Капустяна, повідомляє Олексій Кутєпов на своїй сторінці у Facebook.
У відеозаписі щодо інциденту пан Капустян розповів, що йому про підпал стало відомо о другій годині ночі 24 жовтня. «Я спустився, але вже нікого не було. Пожежники поїхали, - розповів журналіст. - Міліція сказала, що це начебто коротке замикання, хоча потім визнали, що це дійсно був підпал».
Знищення його автор Сергій Капустян пов'язує зі своєю громадською діяльністю. «Я думаю, що це справа рук політиків. Я пов'язую це зі своєю громадською діяльністю в межах руху "Без парканів", !17-го каналу" і так далі», - сказав він.
За даними «17 каналу» співробітники Дарницького відділу міліції, що прибули до місця злочину, зафіксували факт підпалу та проводять слідчи дії.
«Детектор медіа»
