Валентина Самар отримала премію ГО «Детектор медіа» «За професійну етику»

Валентина Самар отримала премію ГО «Детектор медіа» «За професійну етику»

22 Жовтня 2014
3585

Валентина Самар отримала премію ГО «Детектор медіа» «За професійну етику»

3585
Валентина Самар отримала премію ГО «Детектор медіа» «За професійну етику»
Валентина Самар отримала премію ГО «Детектор медіа» «За професійну етику»

Лауреатом власної премії громадської організації «Детектор медіа» «За професійну етику» у 2014 році стала кримська журналістка Валентина Самар.

 

«Валентина для всіх нас є прикладом. Я коли читала її матеріали з Криму, думала: Боже, як ця маленька тендітна жінка витримує це все і пише настільки чесно», - сказала, вручаючи нагороду голова правління ГО «Детектор медіа» Наталія Лигачова.

 

«Це нагорода не мені, а всім журналістам, які продовжують працювати в Криму, кожного дня ризикують свободою, життям, але, даруйте, тупо виконують свою роботу. Хочу подякувати українським журналістам, які всі ці місяці були з нами. Хочу особливо подякувати журналістам "Громадського". Ми відчували, що ми не одні. Це важливо - відчувати плече не лише Associated Press чи Reuters, а й українських колег, - сказала Валентина Самар. - Я вас усіх запрошую до Криму. Адже дуже поріділа когорта активістів і журналістів у Криму. І на жаль, ми не дочекалися в Криму сміливості українських політиків - такої, як у журналістів».

 

 

Наталія Лигачова і Валентина Самар

 

Нагадаємо, премія «За професійну етику» заснована у 2011 році ГО «Детектор медіа» за підтримки Internews Network. Нею ГО «Детектор медіа» відзначає українських медійників, які протягом року продемонстрували високий рівень професіоналізму, відповідальності та усвідомлення соціальної місії журналістики при висвітленні актуальних суспільних проблем.

 

У 2011 році лауреатом стала ведуча проекту «РесПубліка» на 5-му каналі Ганна Безулик.

 

У 2012 році премію здобув автор і ведучий програми «Портрет із Сергієм Дорофеєвим» (5 канал) Сергій Дорофеєв.

 

У 2013 році нагороду ГО «Детектор медіа» отримала автор і ведуча програми «Тендер News» (ТВі) Наталка Седлецька.

 

«Детектор медіа»

 

Фото Максима Лісового

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3585
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду