У Росії відрапортували про закриття понад 600 сайтів «за екстремізм»

У Росії відрапортували про закриття понад 600 сайтів «за екстремізм»

24 Вересня 2014
6266
24 Вересня 2014
20:54

У Росії відрапортували про закриття понад 600 сайтів «за екстремізм»

6266
У Росії відрапортували про закриття понад 600 сайтів «за екстремізм»
У Росії відрапортували про закриття понад 600 сайтів «за екстремізм»

Роскомнагляд заблокував понад 600 сайтів, які, за висновками відомства, начебто закликають до екстремізму і масових заворушень. Про це повідомляє російське агентство ИТАР-ТАСС з посиланням на главу Роскомнагляду Олександра Жарова.

 

За його словами, блокування здійснюється оперативно, після того як генпрокурор або його заступник приймають відповідне рішення.  «У нас вже досить великий досвід в цьому відношенні. До нас надійшло близько 100 таких рішень Генпрокуратури за цей час (час дії закону), заблокували ми більше 600 сайтів, причому значну частину сайтів-дзеркал, на які поширюється екстремістська інформація, наші фахівці виявляли самі», - заявив пан Жаров.

 

Закон, що дозволяє Роскомнадзора по запросу генпрокурора або його заступників без суду блокувати інтернет-ресурси із закликами до екстремізму і масових заворушень, набув чинності 1 лютого, зазначає ИТАР-ТАСС. До цього часу досудової блокуванні підлягали ресурси з дитячої порнографією, інструкціями з виготовлення та вживання наркотиків і сайти із закликами до суїциду. Раніше начебто екстремістські сайти закривалися у Росії тільки за рішенням суду.

 

Нагадаємо,  24 вересня на адресу керівництва кримськотатарського телеканалу ATR у Сімферополі (Крим) надійшов лист з російського Центру протидії екстремізму. Управління Роскомнагляду по Криму і Севастополю поінформувало МВС про те, що ATR «наполегливо закладає думку про можливі репресії за національною і релігійною ознакою, сприяє формуванню антиросійської громадської думки, навмисно розпалює серед кримських татар недовіру до влади та її дій, що побічно несе загрозу екстремістської діяльності».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6266
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду