Апарат Верховної Ради оголосив про нову акредитацію для медійників

Апарат Верховної Ради оголосив про нову акредитацію для медійників

18 Вересня 2014
3321
18 Вересня 2014
17:45

Апарат Верховної Ради оголосив про нову акредитацію для медійників

3321
Апарат Верховної Ради оголосив про нову акредитацію для медійників
Апарат Верховної Ради оголосив про нову акредитацію для медійників

Апарат Верховної Ради з 1 жовтня розпочинає акредитацію журналістів, працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України на строк повноважень Верховної Ради України восьмого скликання. Про це йдеться на сайті парламенту.

 

Згідно з Положенням про порядок акредитації журналістів, працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України прес-службою видаватимуться індивідуальні акредитаційні картки.

 

Для акредитації необхідно подати до прес-служби заявку на ім'я керівника прес-служби Апарату Верховної Ради України Шведової Вікторії Володимирівни поштою: вул. Садова, 3-а, м. Київ, 01008, або за вказаною адресою з 9.30 до 10.00; з 12.00 до 12.30; з 16.00 до 17.00, у п'ятницю - з 15.00 до 16.00.

 

Відповідно до п. 9 Положення, акредитація журналістів, працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України здійснюється прес-службою за наявності подання засобу масової інформації або заяви журналіста, технічного працівника:

«9.1. У поданні вітчизняного засобу масової інформації на бланку редакції за підписом керівника засобу масової інформації (або іншої уповноваженої особи) зазначаються: його повне найменування; дата і номер державної реєстрації; адреса редакції; адреса електронної пошти (за наявності); прізвище, ім'я та по батькові журналіста(ів),  технічного(их) працівника(ів) ЗМІ, щодо якого(их) вноситься подання; номери засобів зв'язку.

9.2. До подання додаються копії документів, що посвідчують особу журналіста(ів), технічного(их) працівника(ів) (паспорт або редакційне посвідчення), та по 2 фотокартки на кожну заявлену особу розміром 30х40 мм.

9.3. ЗМІ у поданні може надавати додаткову інформацію про ЗМІ (прізвище, ім'я, по батькові керівника, номери телефонів керівника, номери телефонів, факсу та електронну адресу служби інформації засобу масової інформації).

9.4. У поданні зарубіжного ЗМІ зазначаються: повне найменування українською, англійською мовами та мовою країни походження; адреса редакції; номери засобів зв'язку кореспондентського пункту в Україні та адреса електронної пошти (за наявності); прізвище, ім'я та по батькові журналіста(ів), технічного(их) працівника(ів) ЗМІ, щодо якого(их) вноситься подання.

9.5. До подання додаються копії документів, що посвідчують особу журналіста(ів), технічного(их) працівника(ів) (паспорт, редакційне посвідчення або прес-карта), та по 2 фотокартки на кожну заявлену особу розміром 30х40 мм.

9.6. У заявах журналіста і технічного працівника, які є або не є штатними чи позаштатними працівниками вітчизняного або зарубіжного ЗМІ, зазначаються: прізвище, ім'я та по батькові; адреса; номер засобу зв'язку; адреса електронної пошти (за наявності),

9.7. До заяви додаються копії документів, що посвідчують особу та засвідчують її професійну належність (паспорт, диплом про освіту, редакційне посвідчення, документ, виданий професійним об'єднанням журналістів, прес-карта), та 2 фотокартки заявника розміром 30х40 мм.

9.8. Журналіст або технічний працівник, який не є штатним чи позаштатним працівником ЗМІ, також може акредитуватися за поданням ЗМІ, з яким він співпрацює (з дотриманням вимог підпунктів 9.1-9.5 пункту 9 цього Положення)».

 

Подання або заява про акредитацію, що не містить обов'язкової інформації, не розглядається.

 

Акредитаційні картки видаються прес-службою журналістам і технічним працівникам особисто із зазначенням про це в журналі реєстрації акредитаційних документів прес-служби. Для отримання акредитаційних карток ЗМІ може визначити уповноважену особу, яка отримує акредитаційні картки відповідно до довіреності, оформленої на бланку редакції ЗМІ за підписом керівника ЗМІ (або іншої уповноваженої особи), завіреної печаткою.

 

Зважаючи на те, що до прес-служби зазвичай надходить велика кількість заявок на акредитацію, акредитаційні картки видаватимуться з 3 листопада (Київ, вул. Садова, 3-А, контактний телефон 255-35-87, Хицюк Олеся Миколаївна; 255-28-32, Костилева Наталія Олександрівна).

 

Прес-служба, зважаючи на можливості ложі преси (74 стаціонарних місця) переконливо просить керівників ЗМІ максимально зважено підійти до визначення кількості журналістів, які, отримавши акредитаційну картку, постійно висвітлюватимуть діяльність парламенту.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3321
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду