Рівненські журналісти виступили на захист колег, постраждалих під час євромайданів

6 Грудня 2013
2444

Рівненські журналісти виступили на захист колег, постраждалих під час євромайданів

2444
Рівненські журналісти  виступили на захист колег, постраждалих під час євромайданів

Близько сотні журналістів, громадських діячів та студентів взяли участь в акції мовчазного протесту «Алея побитих журналістів» у Рівному. Про це повідомляє 5 канал.

 

Під стінами Рівненської обладміністрації та управління МВС працівники ЗМІ стояли, тримаючи світлини покалічених та закривавлених під час розгону Євромайдану та штурму Адміністрації президента журналістів.

 

Журналісти  вручили голові області та начальнику міліції вимогу - письмово звернутись до президента, генпрокурора і очільника МВС з вимогою розслідувати побиття журналістів. Також учасники акції вимагали не допустити утисків та переслідувань журналістів.

 

«Ми не можемо мовчати, не можемо лишатися по той бік барикад, по цей бік барикад і бути об'єктивними. Тому що калічать наших колег тільки за те, що вони виконують свою роботу», - зазначила телеведуча Ольга Ільчук.

 

А журналіст Юрій Дюг додав: «Ми висловлюємо підтримку своїм колегам, тому що кожен з нас міг бути там і, зокрема, і присутні тут журналісти були під час цих подій у Києві, вони там фотографували. Вони теж могли бути побиті. Тут є представники всіх ЗМІ: державних, комунальних, приватних, сайтів».

 

Перший заступник начальника УМВС області - начальник слідчого управління Геннадій Юрчук зазначив: «По тих подіях, які були в Києві, ми проведемо перевірку, проінформуємо про ваше звернення, що ви до нас звернулися».

 

Нагадаємо, 30 листопада під час розгону мітингувальників на Майдані Незалежності та 1 грудня під час штурму протестувальниками будівлі Адміністрації Президента, постраждало майже півсотні журналістів, як українських так і зарубіжних медіа. При цьому більшість медійників отримали травми й ушкодження від дій спецзагону міліції «Беркут».

 

Прокуратура Києва проводить розслідування за зверненнями представників мас-медіа щодо подій 1 грудня на вулиці Банковій, коли під час штурму Адміністрації Президента постраждали представники ЗМІ.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2444
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду