Єфремов нагадав журналістам про кримінальну відповідальність за падіння камер на голови депутатів
Єфремов нагадав журналістам про кримінальну відповідальність за падіння камер на голови депутатів
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що депутати просять відгородити їх від журналістів, щоб ті не потрапили під кримінальну відповідальність. Про це Єфремов заявив на брифінгу журналістам, пише «Українська правда».
«Я не хотів би, щоб хтось із вас потрапив під кримінальну відповідальність», - заявив він.
«Депутати бояться, що їм на голову звалиться або фотоапарат, або кінокамера. Тому я б попросив вас, колеги, бути більш поважними до тих людей, з якими ви працюєте. І не піддавайте їхні життя ризику», - сказав він.
«Якщо це відбудеться, то хтось відповідальний буде за це. А мені не хочеться. А людина, яка сидить унизу, може постраждати...Й іронізувати тут - остання справа», - сказав він.
На запитання, про те, що Верховна Рада працює 23 роки і жодного разу таке питання не порушувалося, він відповів: «З 23 років 8 я працюю тут. І не було так, щоб журналіст звисав на половину корпуса в сесійний зал з фотоапаратом, який важить, напевно, кілька кілограм точно. Якщо кілька кілограм з 5 метрів упаде на голову, я думаю, забиттям не обмежитись. Тому будьте обережні».
У свою чергу лідер фракції УДАР Віталій Кличко здивувався позиції депутатів від Партії регіонів, які самі обрали праву частину сесійної зали, що знаходиться просто під ложею преси. «Регіонали самі вибрали ці місця, вони мали можливість обирати. А тепер вони хочуть помінятися...», - сказав він.
Депутат додав, що опозиція докладе максимуму зусиль для того, щоб не дати вигнати журналістів із ложі преси.
Раніше Олександр Єфремов просив представників ЗМІ не ставити ноутбуки й фотоапарати на парапет у ложі преси, з якого вони можуть упасти на депутатів його фракції. А сьогодні «регіонал» Олександр Стоян заявив, що депутати від Партії регіонів вимагають забезпечити їхню безпеку у сесійній залі і загородити журналістів екранами.
Як відомо, з ложі преси помічники опозиційних депутатів і журналісти стежать за тим, як депутати голосують. У разі «кнопкодавства», ці факти фіксуються і оприлюднюються.
«Детектор медіа»