
До 15 жовтня – подання заявок для участі у Міжнародних змаганнях з медіаправа
До 15 жовтня – подання заявок для участі у Міжнародних змаганнях з медіаправа


Інститут Медіа Права набирає команду студентів з НаУКМА для участі у Міжнародних змаганнях з медіаправа The Monroe E. Price International Media Law Moot Court Competition, які проводяться щороку серед студентів з усього світу в Оксфордському університеті.
Для участі в конкурсі усі бажаючі можуть надіслати своє резюме та мотиваційний лист англійською мовою на електронну адресу oxford@medialaw.kiev.ua до 15 жовтня.
За результатами відбору буде сформовано команду, яка представить Україну та Києво-Могилянську академію в міжнародному раунді змагань, фінал яких пройде 1-4 квітня 2014 року в Оксфорді.
Результати відбору будуть повідомлені 22 жовтня. Тренером студентів буде випускниця НаУКМА та учасниця першої української команди, яка взяла участь у цих змаганнях- Вікторія Добринська.
The Monroe E. Price International Media Law Moot Court Competition створено 2008 року Програмою порівняльного медіа права та Центром соціо-правових студій - підрозділами Оксфордського факультету права у співробітництві з Міжнародною асоціацією медіа юристів (IMLA). Мета змагань полягає у підвищенні інтересу до галузі медіа права як з боку студентів-юристів, так і представників інших спеціальностей.
За правилами Оксфордських змагань, учасниками можуть бути студенти, будь-якої спеціальності, які мають достатні знання у сфері стандартів свободи слова та мас-медіа, зараховані до університету або аналогічної установи університетського рівня і за умови, що студент раніше не брав участі у цих змаганнях.
Для участі у змаганнях необхідно сформувати команду з не менш як двох і не більш ніж 6 учасників та одного тренера. Команда повинна складатися з студентів з одного університету та отримати підтвердження від адміністрації університету про можливість представляти навчальний заклад на конкурсі. Команда має зареєструватися шляхом подання реєстраційної форми не пізніше 25 листопада.
Участь у змаганнях передбачає два етапи: письмовий та усний. На першому етапі команда має дослідити матеріали справи щодо порушення права на свободу вираження поглядів та підготувати два меморандуми: з позиції заявника та з позиції Уряду. Після оцінки письмових матеріалів кращі команди будуть запрошені на другий фінальний етап змагань, що проходитиме у стінах Оксфордського університету 1-4 квітня 2014 року.
Детальну інформацію про змагання можна переглянути тут.
«Детектор медіа»
