Очікування березня
Викликає щирий подив устремління провідних вітчизняних медіа до удаваної сенсаційності та необережне намагання роздмухати непотрібний вогонь протистоянь. У понеділок, 14 лютого, ТСН на 1+1, й інтерівські "Подробности" із нашаруваннями сильного трагізму у голосах чарівних ведучих, майже одними й тими ж словами повідомили принишклим телеглядачам про справжній розбрат у провладній команді.
Ті, хто мав час та бажання прочитати товсту та серйозну газету під назвою «Дзеркало тижня», були більш-менш готовими до такого несподіваного виверту інформаційний подій, прочитавши там статтю Сергія Рахманіна «про монстра». Але ж переважна частина заклопотаних буднями людей усе ж геть не підготовлені до таких випробувань. Тому вони щільніше втиснулися у домашні крісла, замовкли й навіть припинили жувати вечірні бутерброди із чаєм…
Насправді, і це гранично спокійно зазначила в репортажах, але пізніше, навіть сама пані прем’єр, мова йде лише про пересічні речі: узгодження, взагалі кажучи, нових речей, нових підходів до нових завдань нової ж влади. Тому викликає щирий подив устремління провідних вітчизняних медіа до удаваної сенсаційності та необережне намагання роздмухати непотрібний вогонь протистоянь. Це – не гуманно.
Так, новій владі поки що не вдається досягати обіцяної привселюдно й неодноразово справжньої прозорості. Це, безперечно, також не дуже гуманно.
Так, дійсно важко не погодитися із автором статті у «Дзеркалі тижня», що нова структура на місці адміністрації Кучми дуже нагадує попередню. Але ж і прем’єр-міністр, і держсекретар, і голова РНБО, і президент – одна команда. Вони довели це насправді.
І вони доволі близькі люди. А відомо, що близькі люди між собою обмінюються лише недоліками…
Тож ніякої сенсації, а тим більше розбрату немає. Можливо, вони ще попереду… Тому оголошувати про них тепер через засоби масової інформації передчасно.
Жінки менше всього розмовляють у лютому, бо лютий – найкоротший місяць. Чоловіки ж роблять подарунки жінкам на початку березня. В знак подяки. За лютий…
Почекаймо березня.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
для „Детектор медіа”
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ