„Інтер” не боїться конкуренції з каналом "Росія" і його "Народним артистом-2"
12 Липня 2004
„Інтер” не боїться конкуренції з каналом "Росія" і його "Народним артистом-2"
Про це повідомив у своєму коментарі „Телекритиці” автор та продюсер програм „Караоке на майдані” та „Шанс” Ігор Кондратюк. Як уже писала "Детектор медіа", канал "Росія" повідомив про старт нового телепроекту "Народний артист-2", зйомки якого пройдуть зокрема і в Києві. У відповідь на появу цього проекту автор та продюсер програм „Караоке на майдані” та „Шанс” Ігор Кондратюк повідомив, що не боїться конкуренції:.
"Я радий, що нарешті жителі України побачать перший у російському світі (СНГ для росіян – це саме російський світ) телепроект, у якому може взяти участь „любой желающий”. Яке щастя! Сповниться віковічна мрія найспівочішої у світі нації.
А якщо серйозно – то мені байдуже – де, коли і як будуть шукати таланти закордонні гості. Хай виробляють! Конкуренції я особисто не боюся, що неодноразово доводив своїми програмами. Нікого ж не дивує, наприклад, існування такого телевізійного жанру, як новини, на багатьох каналах.
Для тих, хто не знає, інформую: „Караоке на майдані” та „Шанс” входять до десятки найбільш рейтингових програм України. І якщо новий проект на одному з українських каналів матиме стабільну частку за 40%, як його має „Караоке на майдані” ось уже протягом 5,5 років (!!!), то я визнаю – гідний конкурент".
Також Кондратюк наголосив на цілковитій відмінності проектів: "Судячи з прочитаного прес-релізу, „Народний артист” відрізняється від „Караоке на майдані” та ”Шансу” приблизно так само, як відрізняються аналітичні програми Слави Піховшека від справді аналітичних програм. „Караоке на майдані” – унікальна музична народна ГРА просто неба. Якби ми ввели у цю гру експертів та жюрі, то вона була б зовсім іншим телевізійним форматом. На мій погляд, менш цікавим. А „Шанс” – логічне продовження „Караоке...” (збір не грошей на майдані, а голосів телеглядачів). І для кожного окремого народного співака – казка про Попелюшку. ”Pop idol” (так називається оригінал, з якого виробляється російська програма „Народний артист”) – щось середнє між „Фабрикою звьозд” та „Караоке на майдані”.
На думку продюсера "Шансу", "Народний артист" "є КОМЕРЦІЙНИМ проектом, завдання якого – знайти ще не знайдені таланти і заробити на них гроші." А вибір залишається за глядачами: "Врешті-решт глядачі оцінять – що їм більше до вподоби. І ще. Мене як продюсера, ведучого та автора цікавить не купувати та показувати чужі формати, а придумувати та виробляти свої. Поки що, дякувати Богові, вдається. Закінчаться свої ідеї – може, перейду на купівлю чужих. Наостанок скажу, що я два роки виробляв „Караоке ...” у Москві, і часто-густо переможцями ставали гості Москви з України. Я навіть кепкував з моїх російських друзів: „Коли вже ваші наших переспівають?” Тому бажаю стати переможцем проекту саме українцю".
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
"Детектор медіа"
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ