Синдром раптового загального обурення "Окнами"

1 Липня 2004
0
876

Синдром раптового загального обурення "Окнами"

0
876
З "почуттям глибокого задоволення" сайт "Детектор медіа" зазначає, що стаття нашого автора Лариси Руденко "А мы за это еще и платим. " від 7 червня 2004 спричинила гучний суспільний резонанс.
Синдром раптового загального обурення "Окнами"
У статті йшлося про першочервневу ретрансляцію Новим каналом "оконного" нагієвського сюжету, що принижував гідність українців. Після появи статті оперативно вжила заходів Нацрада з питань телебачення та радіомовлення – 16 червня присвятила цьому питанню окреме засідання, на якому зажадала вибачення каналу перед телеглядачами за те, що цей сюжет потрапив на екрани, і вимагала надалі пропозицій від каналу щодо перенесення всіх "Окон" на більш пізній час. А вже на рішення Нацради, яке з'явилося на сайті Нацради 22 червня, – відгукнулася і наша, і російська преса, і просто свідомі громадяни.

Зокрема, Олесь Андрійчук, докторант Празького Карлового університету, який 23 червня надіслав "Телекритиці" обуреного листа, звинувативши нас у байдужості до того, що з'являється на екранах телевізорів. Виявилось, що пан Андрійчук довідався про "оконний" скандал із російських ЗМІ. Пан Андрійчук надіслав також гнівного листа зі своїми міркуваннями. У відповіді панові Андрійчуку ми порадили уважніше читати "Детектор медіа", але його листа вирішили не розміщувати на сайті, оскільки, як на нашу думку, він містив надто емоційні оцінки щодо загалом Нового каналу та зокрема голови правління Нового каналу пана Ткаченка. Натомість 29 червня його листа розмістила "Українська правда" і звернулася до прес-служби Нового каналу за поясненнями – а що зробив Новий канал, щоб "розвести цю ситуацію".

1 червня прес-служба Нового каналу звітувала "УП" щодо вжитих заходів: програмного редактора замінено, у договір з компанією-виробником – ТНТ – внесено зміни, що дозволяють вилучати окремі сюжети з показу, розглядається питання щодо перенесення показу програми на більш пізній час.

Дивує лише, що чомусь прес-службі невтямки, що варто було б таке саме повідомлення спрямувати і на нашу адресу. Не завадило б також виданням, які майже місяць опісля появи на телеекрані ганебного сюжету збагнули, наскільки він є ницим, і обурюються з цього приводу, висмикуючи при цьому шматки з нашого "телекритичного" матеріалу, бодай побіжно десь зазначати, що наш сайт причетний до цього. Адже це прописна істина журналістики.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
876
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду