Хома Брут Верховной Рады и Мальчиш Николаевич Кибальчиш

1 Червня 2004
932

Хома Брут Верховной Рады и Мальчиш Николаевич Кибальчиш

932
Приснопамятные полит-мультики образца 2002 года довольно точно улавливали характерные черты ведущих политиков Украины, во всяком случае, визуальные. Хома Брут Верховной Рады.
Хома Брут Верховной Рады и Мальчиш Николаевич Кибальчиш
Собственно, в этом и сила гротеска – делать характерное преобладающим. Владимиру Литвину в этом смысле крупно повезло. Высокие надбровные дуги, густые брови делают его взгляд как минимум запоминающимся. Поэтому увеличивать и так выдающееся без желания явно поиздеваться не было никакого смысла. Поэтому запомнился Литвин в тех мультиках весьма добродушным и всему удивляющимся, не особо решительным персонажем.

Говорят, бывший глава президентской администрации после университета подрабатывал сторожем в детском саду КГБ. В чем-то должности сходные – говорить надо негромко и ласково, ходить тихо, но смотреть в оба – не завелось ли в каком горшке идеологически вредное содержимое. А от природы внимательный взгляд всегда наделял его носителя как бы особой старательностью.

Но заостряться на подробностях политической биографии Владимира Литвина в данном случае не имеет смысла, поскольку формально она похожа на многие биографии позднекоммунистических активистов, фактически слепивших из южмашевского праха Леонида Кучму. Но принципиальное отличие Литвина в том, что он, и еще пара-тройка активистов, действительно вдохнули в этого Голема политическую жизнь. Для этого нужен талант.

Продовження матеріалу Олега Покальчука «Хома Брут Верховный Рады и Мальчиш Николаевич Кибальчиш» читайте у п'ятому числі журналу «Детектор медіа».

Новий продукт «Громадської організації «Детектор медіа» розповсюджується безкоштовною поштовою адресною розсилкою.

Замовити друковану версію «Детектор медіа» можна, надіславши свою поштову адресу на наш e-mail: info@detector.media


Проект реалізується завдяки цільовому гранту Посольства Королівства Нідерланди (Угода № Matra KAP 04/01). А також за підтримки The National Endowment for Democracy /NED/, Internews Network, Центру «Медіареформи».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
для „Детектор медіа”
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
932
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду