Зараз в "Телекритиці" відбувається чат-конференція з Миколою Княжицьким – журналістом, продюсером, керівником компанії “Медіадім”

24 Березня 2004
4226
24 Березня 2004
10:54

Зараз в "Телекритиці" відбувається чат-конференція з Миколою Княжицьким – журналістом, продюсером, керівником компанії “Медіадім”

4226
Тема: “Український кінематограф: власне виробництво чи дешевий кінознімальний майданчик?” Тема: “Український кінематограф: власне виробництво чи дешевий кінознімальний майданчик ?”
Зараз в "Телекритиці" відбувається чат-конференція з Миколою Княжицьким – журналістом, продюсером, керівником компанії “Медіадім”
Біографічна довідка:

Народився 2 червня 1968 року у Львові в родині освітян.

Відомий журналіст і публіцист, автор низки аналітичних програм для українського телебачення.

У 1992 році закінчив факультет журналістики Київського державного університету. Другу освіту здобув пізніше на факультеті міжнародного права і бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Почавши працювати спеціальним кореспондентом Держтелерадіо УРСР 1989-го року, згодом став ініціатором і керівником створення перших в Україні незалежних теленовин “Вікна”. У 1994-му став одним із засновників і першим керівником телеканалу СТБ. Працював членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, є засновником, членом правління громадських організацій “Фонд “Центр “Суспільство””, Асоціації захисту української культури “Український світанок”. Викладає журналістську майстерність для студентів факультету журналістики Київського університету. Продюсер багатьох документальних фільмів та телевізійних програм, що перемагали на різноманітних конкурсах. Очолює групу компаній “Медіадім”.

Кінофільм “Кровна єдність” – перший повнометражний художній кінофільм, у якому Микола Княжицький виступив продюсером, а “Медіадім” – співпродюсером.

Микола Княжицький – про шанс українського кінематографу на виживання:

“Що значить – “шанс на виживання? Я би радше сказав – шанс на народження. Бо традиції в нас перервані, нині знімають дуже мало. Український кінематограф, який з‘явиться, - це буде зовсім нове явище. Інша річ, що в тих геополітичних і ринкових реаліях, у яких ми опинилися, є загроза, що Україна перетвориться на великий дешевий кінознімальний майданчик для російської кіноіндустрії. Тому, на мою думку, розвиток співпраці не тільки з Росією, який, безперечно, є дуже важливим, а й із європейськими країнами для України є актуальним”.(З інтерв”ю М.Княжицького “Вечірній газеті”).
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4226
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду