Обрії хвороби
Телебачення як об’єкт наукового дослідження
Телебачення – доволі молода форма суспільної свідомості.
«Телебаченнєзнавство» сьогодні складається з елементів соціології, культурології, психології… Ним займаються фахівці з різних галузей, додаючи власні «цеглинки» до споруджуваної будівлі.
Будувати її вкрай потрібно – адже, відслідковуючи телевізійні тенденції та прецеденти у щоденному режимі миттєвого реагування, ризикуємо захлинутися у дрібницях і не піднятися до рівня осягнення загальної картини.
Спроби окреслити цю загальну картину на рівні наукового дослідження бачимо у найновішому фундаментальному виданні – щорічникові «Мистецькі обрії» (№ 4-5), котрий днями вийшов друком під егідою Академії мистецтв України.
Продовження читайте у другому числі друкованої версії "Детектор медіа". Замовити друковану „Детектор медіа” можна, надіславши свою повну поштову адресу на наш e-mail: info@detector.media
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
для "Детектор медіа"
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ