Семінар «Свобода слова і свобода медіа. Специфіка юридичного забезпечення інформаційної галузі»
29 Листопада 2002
Семінар «Свобода слова і свобода медіа. Специфіка юридичного забезпечення інформаційної галузі»
3-4 грудня в рамках проекту “Медіареформи”, фінансованого урядом Великої Британії (DFID), у Могилянській школі журналістики (НаУКМА) пройде щомісячний семінар «Свобода слова і свобода медіа. Специфіка юридичного забезпечення інформаційної галузі». 3-4 грудня в рамках проекту “Медіареформи”, фінансованого урядом Великої Британії (DFID), у Могилянській школі журналістики (НаУКМА)Центр медіареформ проводить щомісячний семінар «Свобода слова і свобода медіа.
Учасники семінару протягом двох днів одержують знання з наступних курсів:
-вітчизняне та європейське інформаційне законодавство і судова практика;
-доступ до інформації;
-інформаційна політика, інформаційна безпека, інформаційний кодекс;
-новітні тенденції розвитку ЗМІ;
-журналістське розслідування.
Занятя ведуть викладачі Могилянської школи журналістики:
-Наталя Петрова – адвокат;
-Микола Ожеван – доктор філософських наук, професор;
-Анатолій Яковець – кандидат філологічних наук, доцент;
-Діана Дуцик – журналіст;
-Ольга Годованець – журналіст.
Також у кожному семінарі беруть участь як викладачі та учасники дискусій представники британських партнерів по проекту “Медіареформи” – фірми TADS і Лідського університету. Склад учасників формується з різних регіонів України. Зокрема на перші два семінари були запрошені, чи вже взяли в ньому участь, представники згаданих професійних груп з Київської, Львівської, Донецької, Миколаївської, Черкаської, Харківської областей і Криму.
Центр медіареформ
директор: Сергій Квіт
адміністратор: Тетяна Дарадан
телефон: 463-58-62
e-mail: kwit@ukrpost.net
Проект “Медіа реформи” започатковано Урядом Великої Британії. Проект має на меті згуртувати впливових професіоналів, діяльність яких пов’язана з мас-медіа, для створення більш сприятливого клімату для незалежних ЗМІ. У рамках проекту діє Центр медіареформ у Національному університеті “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА); українськими партнерами проекту є Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ), Інтернет-газета “Детектор медіа” та журнал “Телерадіокур’єр”
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ