Сергія Бикова звільнили з посади керівника Центру стратегічних комунікацій

Сергія Бикова звільнили з посади керівника Центру стратегічних комунікацій

7 Грудня 2024
2736

Сергія Бикова звільнили з посади керівника Центру стратегічних комунікацій

2736
Про це повідомив міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький.
Сергія Бикова звільнили з посади керівника Центру стратегічних комунікацій
Сергія Бикова звільнили з посади керівника Центру стратегічних комунікацій

Виконувач обов'язків директора Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Сергій Биков звільнений з посади. Про це написав в твітері міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький.

«Щодо обговорення в публічному просторі, зазначаю: призначення в. о. директора "Наукового центру розвитку туризму" було здійснено з технічною метою перереєстрації на "Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки". В. о. директора звільнено наказом МКСК»,  йдеться в повідомленні.

Сергій Биков у коментарі «Детектору медіа» підтвердив, що станом на зараз його звільнено з посади. «Буде конкурс, який визначить керівника. Моя функція — здійснення реєстраційних дій»,  повідомив Биков. 

Нагадаємо, напередодні, 6 грудня Міністерство культури та стратегічних комунікацій України створило Центр стратегічних комунікацій, перейменувавши для цього одне з державних підприємств, та призначило його керівником Сергія Бикова. Биков у коментарі «Детектору медіа» зазначив, що ці кроки потрібні для інституціалізації існуючого Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Зараз він є підрозділом Укрінформу, ним керує Ігор Соловей. На момент перейменування ДП і призначення Бикова виконувачем обов’язків команда Центру не мала конкретних пропозицій з боку МКСК щодо подальшої своєї роботи. 

Призначений виконувачем обов'язків керівника Сергій Биков —  політолог та політичний консультант, з 2015 року фігурує в медіа як керівник Інституту публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ, у 2017 році разом з тодішньою дружиною Анне Биковою заснував ГО з такою ж назвою. До пулу експертів ІНПОЛІТу входили Олег Пастернак, Кость Бондаренко, Андрій Золотарьов, Анне Бикова, Денис Гороховський та низка інших політтехнологів, які внесені в базу псевдоекспертів та прихованих піарників видання Texty.org.ua. Биков також брав участь у розробці «нової конституції» Юлії Тимошенко, підтримував «мирний план Медведчука». У вересні 2022 року повідомив, що більше не співпрацює з ІНПОЛІТ, зараз ГО фігурує в медіа здебільшого як організатор заходів так званої «ЗеМолодіжки» — молодіжного руху, створення якого у 2021 році анонсував Олександр Корнієнко. У 2020 році, як він зазначив у коментарі «Детектору медіа», Биков на волонтерських засадах був консультантом з питань комунікацій Офісу президента. Останнім часом Биков працював комунікаційником Міністерства молоді та спорту. Після розголосу, викликаного його призначенням, Биков заперечив, що працював на Медведчука чи «ОПЗЖ», однак зазначив, що співпрацював політичним консультантом з Борисом Колесниковим, членом Партії регіонів та Опозиційного блоку.

Після призначення Бикова на посаду в. о. керівника держпідприємства та зустрічі заступника міністра культури та стратегічних комунікацій з питань європейської інтеграції Андрія Наджоса з кервником Центру страткому Ігорем Солов’єм стало відомо, що МКСК запропонувало всім членам команди Центру перейти в новостворену структуру. Це відбудеться після нового року, розповів у коментарі «ДМ» Ігор Соловей. 

Також 7 грудня стало відомо, що МКСК оголосило про проведення відкритого конкурсу для визначення нового керівника Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки після завершення процедури перереєстрації установи.

Читайте також: 

Фото: Сергій Биков / фейсбук

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2736
Читайте також
20.12.2018 09:00
Олексій Братущак, для «Української правди»
179
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Українець
36 дн. тому
Все ж суспільний розголос діє на владу!
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду