13-14 вересня — воркшоп «Українські журналісти vs. іноземні медіа: Як налагодити співпрацю» в межах проєкту The Europe-Ukraine Desk

13-14 вересня — воркшоп «Українські журналісти vs. іноземні медіа: Як налагодити співпрацю» в межах проєкту The Europe-Ukraine Desk

27 Серпня 2024
902

13-14 вересня — воркшоп «Українські журналісти vs. іноземні медіа: Як налагодити співпрацю» в межах проєкту The Europe-Ukraine Desk

902
Вільна розмовна англійська є обов’язковою вимогою для учасників та учасниць воркшопу. Дедлайн подачі заявок — 1 вересня.
13-14 вересня — воркшоп «Українські журналісти vs. іноземні медіа: Як налагодити співпрацю» в межах проєкту The Europe-Ukraine Desk
13-14 вересня — воркшоп «Українські журналісти vs. іноземні медіа: Як налагодити співпрацю» в межах проєкту The Europe-Ukraine Desk

Міжнародна мережа транскордонної журналістики n-ost запрошує журналістів взяти участь у дводенному воркшопі «Українські журналісти vs. іноземні медіа: Як налагодити співпрацю» в межах проєкту The Europe-Ukraine Desk.

Коли: 13-14 вересня.

Де: Офлайн, у готельному комплексі неподалік від Києві (адресу буде повідомлено журналістам, відібраним для участі; трансфер, проживання та харчування буде забезпечено організаторами).

Що: Під час воркшопу досвідчені журналісти поділяться досвідом співпраці із західноєвропейськими та американськими медіа. У форматі лекцій та практичних завдань вони допоможуть розібратись, як:

  • Встановити контакт з редакціями іноземних медіа;
  • Перетворити особисті сторінки в соцмережах на інструмент пошуку замовників матеріалів;
  • Відрізняється створення журналістського матеріалу про Україну для українського та іноземного медіа;
  • Пітчити тему;
  • Комунікувати про умови роботи, оплату та безпеку;
  • Працювати з міжнародними інформаційними агенціями.

Учасники й учасниці воркшопу зможуть відпрацювати пітчинг теми та отримати якісний фідбек на свою ідею від редактора іноземного медіа.

За результатами навчання, найкращі учасники й учасниці отримають унікальну можливість пропонувати до трьох своїх тем іноземним редакторам, з якими співпрацюють тренери воркшопу.

Робочі мови: українська, англійська.

Ведучі воркшопу:

Анастасія Магазова – фріланс-журналістка німецького видання Die Tageszeitung. Навчалася у Школах журналістики Мюнхена та Берліна. У 2015-2017 роках працювала кореспонденткою Deutsche Welle. У якості стипендіатки Regional Reporting Fellowship протягом року була авторкою Radio Free Europe/Radio Liberty. Співавторка збірки репортажів “Невизнані історії” (2021) про життя на невизнаних територіях пострадянського простору та щоденника першого року повномасштабного вторгнення Росії до України “Krieg und Frieden” (2022). Здобула магістерський ступінь з політології у Вільному університеті Берліна.

Азад Сафаров – продюсер британського телеканалу Sky News в Україні. Раніше співпрацював з українськими медіа, зокрема був журналістом 5 каналу. Згодом співпрацював з Радіо Свобода, CNN, Euronews та Sky News як журналіст-фрілансер та продюсер. Протягом п’яти років працював на Deutsche Welle. В якості другого режисера, сценариста долучився до створення документальних фільмів “Віддалений гавкіт собак” (2017) та “Будинок зі скалок” (2022), номінований на Оскар. В 2023-му разом з командою Sky News отримав відзнаку Emmy за висвітлення подій в Україні.

Запрошені експертки воркшопу:

Інна Варениця – мультимедійна журналістка, фрілансерка, яка співпрацює з відомими світовими медіа та інформаційними агенціями, зокрема AP, Reuters. Понад десять років їздить в зони бойових дій. Крім війни Росії проти України, Інна працювала в Молдові — писала про Придністров'я, знімала бої за звільнення Мосула в Іраку в 2017 році.

Алісія Аламійос – редакторка відділу міжнародних новин впливового іспанського онлайн-медіа El Confidencial. Алісія працює і як журналістка: в Україні з початку повномасштабної війни, а раніше висвітлювала конфлікти в Єгипті, Іраку, Кенії та Сомалі, а також жила і працювала в Латинській Америці.

Організатор  заохочують подавати заявку на участь журналістів, які:

  • Мають журналістську освіту і/або щонайменше 1 рік досвіду роботи в медіа;
  • Починають або планують розпочати співпрацю з іноземним медіа;
  • Мають розвинені навички в налагодженні контактів;
  • Вміють працювати в стресових умовах;
  • Добре володіють усною та письмовою англійською (рівень В2 і вище);
  • Живуть в Україні (для учасників, що проживають не в Києві, організатори покриють витрати на проїзд та проживання).

Вільна розмовна англійська є обов’язковою вимогою для учасників та учасниць воркшопу.

Онлайн-участь у воркшопі неможлива.  

Дедлайн подачі заявок: До опівночі 1 вересня (23:59). Подати заявку можна за посиланням

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
902
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду