Замість „Медіа-клубу” на СТБ з’явиться „Огляд преси”
"Це було колективне редакційне рішення. Ми вважаємо, що так буде краще для програми". Ігор Татарчук.
- Ігоре, чому „Медіа-клуб” зник з ефіру?
- Виробництво проекту наразі заморожено. Але він не закритий, його виробництво просто призупинено у зв’язку з корпоративним редакційним рішенням. Натомість ми вироблятимемо щоденний „Огляд преси”. Коли він з’явиться в ефірі - залежатиме від того, як ми впораємося із деталями, такими як заставки і т.д. Це буде короткий огляд газет - вечірня програма із повтором зранку. Ми задекларували, що залишається можливість для авторських коментарів. Але поки що сюжетів у цій програмі не буде. Це буде звичайний огляд преси із звичайними коментарями і газетною критикою. Програма виходитиме з понеділка по п’ятницю і триватиме 5 хвилин.
- Чому вибрали саме такий формат програми, який не передбачає вільного спілкування з журналістами?
- „Медіа-клуб” існував трохи менше двох років. Я думаю, що ми правильно зробили, що призупинили його виробництво зараз. Я думаю, що багато людей, відомих в українській журналістиці, вже стали гостями програми. І ми за це їм дуже вдячні. Ми дуже хотіли б розширити свою діяльність на регіони, але поки що ми не маємо такої можливості, бо цей процес більш складний: це додаткові витрати. Можливо, ми продовжимо програму в такому форматі потім. „Медіа-клуб”, яким він був до цього часу, був відображенням, так би мовити, київської журналістської закритості. Свіжих облич було не так багато. - Тобто ви вважаєте, що програма вичерпала себе?
- Програма не вичерпалася. Просто випав такий момент. Це було колективне редакційне рішення. Ми вважаємо, що так буде краще для програми. Ми вважаємо, що ми певний авторитет маємо і певні спогади про себе залишимо. І я сподіваюся, добрі.
- У нас була інформація, що минулого понеділка „Медіа-клуб” просто зняли з ефіру під тиском влади. Ця інформація відповідає дійсності?
- Я скажу вам, що особисто на мене не було жодного впливу і рішення про відміну програми я прийняв особисто.
- Але ж передача була заявлена в ТБ-програмі, і тільки ввечері стало відомо, що вона не вийде в ефір. Очевидно, що такі рішення не приймаються так терміново.
- Так, ми готували „Медіа-клуб” на той вечір. Але були певні нюанси з гостями програми. Це ж був відповідальний день. Треба було добре відпрацювати все. І коли ми зрозуміли, що нам не вдасться звести у студії тих людей, яких ми хотіли бачити, то ми вирішили відмінити програму. Ми вирішили того дня... Що програма нехай відпочине... Це була моя ініціатива, яка була підтримана і керівником проекту Романом Скрипіним, і керівництвом каналу.
Оксана Лисенко, „Детектор медіа”
Від „Детектор медіа”. - Все зрозуміло, чи не так? Програма пішла з ефіру за особистим бажанням її креаторів.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ