3-5 липня — у Львові пройде Head Set тренінг для журналістів з використанням VR сценаріїв

3-5 липня — у Львові пройде Head Set тренінг для журналістів з використанням VR сценаріїв

8 Червня 2023
0
2272

3-5 липня — у Львові пройде Head Set тренінг для журналістів з використанням VR сценаріїв

0
2272
Тренінг фокусується на загрозах, ризиках та безпекових випадках, типових для журналістських відряджень.
3-5 липня — у Львові пройде Head Set тренінг для журналістів з використанням VR сценаріїв
3-5 липня — у Львові пройде Head Set тренінг для журналістів з використанням VR сценаріїв

3-5 липня Фонд 2402 організовує триденне навчання для українських журналістів. Це триденна SMART (Safety, Medical and Resilience Training) програма від американської компанії Head Set, яка занурює учасників у реальну стресову ситуацію і створює умови для переживання аналогічного досвіду, не наражаючи на небезпеку.

SMART фокусується на загрозах, ризиках та безпекових випадках, типових для журналістських відряджень. Контент VR подорожей розробляється разом із сертифікованими фахівцями з безпеки, екстреної медичної та першої психологічної допомоги, використовуючи досвід цілодобової роботи на фронті, та проводиться сертифікованими тренерами, які самі є журналістами або працюють разом з ними.

Ідея створення Head Set народилася в 2011 році. Коли, висвітлюючи громадянську війну в Лівії, співзасновниця Head Set Кейт Паркінсон не змогла надати допомогу своєму оператору, якого важко поранили пострілом з РПГ. Вона забула все, що вчила, і виявилася абсолютно не готовою до такої ситуації психологічно.

«На сьогоднішній день триденний SMART від Head Set – найефективніший спосіб отримувати життєво важливу інформацію і одразу застосовувати її в стресових умовах. Такий підхід мінімізує ризик того, що, опинившись в критичній ситуації в реальному житті, людина розгубиться, не зможе себе опанувати і виявиться абсолютно беззахисною і безпорадною перед смертельною загрозою», - розповідає керівник та співзасновник Фонду 2402 Роман Степанович.

Програма навчання будуватиметься на трьох основних темах, адаптованих під реалії війни в Україні: безпека, медицина, психологічна стійкість. Взяти участь в тренінгу можуть працівників ЗМІ, які регулярно працюють в «полі» або тільки починають працювати, і які зазвичай не отримують належної підготовки перед відрядженням у «гарячі» точки. Це журналісти-фрілансери, фіксери, локальні продюсери – медійники, які потребують навчання найбільше і мають найменше можливостей його відвідати.

Щоб подати заявку на участь, потрібно заповнити анкету: https://forms.gle/FvB46p25mSNMRWHP9

Дорога, проживання та харчування для учасників оплачується Фондом 2402. Цей тренінг для українських журналістів став можливим завдяки підтримці чеської некомерційній організації People in Need.

Фонд 2402 був створений журналістами Катериною Сергацковою та Романом Степановичем в перший день повномасштабного вторгнення.  

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
2272
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду