09:41
Вівторок, 14 Вересня 2021

27–29 вересня – тренінг ІМІ з безпеки для журналістів, що висвітлюють події в зонах бойових дій

1 031
До участі запрошуються медійники, які мають досвід роботи в зонах бойових дій та журналісти, які збираються працювати на війні.
27–29 вересня – тренінг ІМІ з безпеки для журналістів, що висвітлюють події в зонах бойових дій
27–29 вересня – тренінг ІМІ з безпеки для журналістів, що висвітлюють події в зонах бойових дій

Інститут масової інформації проведе триденний тренінг з безпеки для журналістів та фрілансерів, що висвітлюють події в зонах бойових дій. Навчання проходитимуть у конференц-залі та на полігоні, де учасники відпрацюють засвоєні навички та пройдуть стрес-тести.

Тренінг відбудеться 27–29 вересня 2021 року в Києві. До участі запрошуються медійники, які мають досвід роботи в зонах бойових дій та журналісти, які збираються працювати на війні.

На навчанні досвідчені тренери детально ознайомлять з питаннями планування та оцінювання ризиків, планування відрядження до зони бойових дій, спорядження для журналістів, особливостями поводження під час обстрілів зі стрілецької та артилерійської зброї. Розглянуть питання, як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок. Навчать працювати під час масових заворушень. Відпрацюють алгоритми дій під час евакуації поранених та евакуації зі втечею під час переслідування.

Один день буде присвячений наданню домедичної допомоги в зоні бойових дій та медичному спорядженню, що необхідне для роботи на війні.

На полігоні учасники на практиці зможуть відтренувати здобуті знання та навички. Буде проведена імітація нападів, затримань, евакуацій, поранень тощо.

До участі запрошуються медійники з Києва та інших міст України. 

Для участі необхідно заповнити анкету до 17 вересня 2021 року. Кількість місць обмежена.

Організатори забезпечують учасникам тренінгу харчування та проїзд до полігона. У разі потреби можливе відшкодування проїзду та проживання учасникам/-цям з інших міст.

Тренінги проводитимуться завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID "Медійна програма в Україні", який виконується міжнародною організацією Internews Network. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ГО "Інститут масової інформації" та необов’язково відбиває думку USAID, уряду США та Internews Network.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1031
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду