16:57
Вівторок, 1 Жовтня 2019

До 10 жовтня – реєстрація на експрес-курс із мобільної журналістики

1 043
До 10 жовтня – реєстрація на експрес-курс із мобільної журналістики
До 10 жовтня – реєстрація на експрес-курс із мобільної журналістики

«Томсон медіа» та International Alert, за підтримки Європейського Союзу, запрошують журналістів на експрес-курс із мобільної журналістики (МоДжо) з англ. mobile journalism (MoJo):

  • 30 жовтня – 3 листопада у Дніпрі 
  • 5 – 9 листопада у Харкові 

П’ятиденний тренінг складається з теоретичної та практичної частин. Спочатку навчання про структуру хорошої історії, основи відеосценарію, техніки інтерв’ювання, композицію кадру, синхрон, особливості зйомок на мобільний телефон та інше. Потім учасники будуть самостійно, але з підтримкою тренерів знімати та редагувати відео на теми із соціальної згуртованості та розбудови миру. Учасники практикуватимуть редагування у різних форматах для соцмереж. На завершення тренінгу всі матимуть ексклюзивну МоДжо-історію для публікації в ЗМІ.

Із відгуками про МоДжо експрес-курс у схожому форматі для громадських активістів, можна ознайомитися тут.

Щоб узяти участь в одному з тренінгів, слід заповнити онлайн-форму до 10 жовтня, четвер. Організаторам потрібна вся запитувана у формі інформація, щоб максимально наблизити програму до потреб та інтересів. Кількість місць обмежена.

Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодовують транспортні витрати (повертається вартість залізничних квитків (купе, 2 клас інтерсіті), квитки на автобус, витрати на паливо для автомашин не покриваються).

Для додаткової інформації звертайтеся до Олени Садовнік, координаторки проекту від «Томсон медіа» olenkas@thomsonfoundation.org.

Тренери:

Дебора Келлі (Великобританія) – медіатренерка Тhomson Media, спеціалізується на створенні програм для прямого ефіру та роликів для соціальних ЗМІ, працювала програмним редактором на BBC, «Аль-Джазірі» (Al Jazeera) та ІTV. Під час роботи програмним редактором в англійській редакції «Аль-Джазіри» в Катарі, Дебора відповідала за виробництво щоденних новин та програм у прямому ефірі. До цього вона працювала кореспондентом новинного агентства «Рейтер», теле- та радіо ведучою для ITV та BBC. Також Дебора практикуюча медіа-тренерка, навчала журналістів на Балканах, в США, на Близькому Сході та у Великобританії. Дебора Келлі провела в Україні вже більше 14 тренінгів, з роботами учасників її курсів можна ознайомитися тут.

Саймон Хастінг (Великобританія) – працює в медійній індустрії вже 15 років як телеоператор, редактор і продюсер. Останні 8 років Саймон співпрацює з фундацією «Томсон» як тренер із навичок техніки та професійної майстерності телеоператорів та відеографів, включно із зйомкою на смартфони.

Довідкова інформація про проект:

Проект ЄС «Підтримка соціальної згуртованості в Україні: ініціативи громади з розбудови миру та адвокаcі» виконують незалежна міжнародна організація з розбудови миру International Alert у співпраці з міжнародною некомерційною організацією з розвитку ЗМІ Thomson Media, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Період реалізації проекту: 2018-2020 роки. Цільові регіони: Донецька, Луганська, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська, Херсонська, Одеська, Львівська області, а також Закарпатська та місто Київ.

International Alert має більше 30 років досвіду з розбудови миру в різних країнах. Працює в Україні з 2015 року.

«Томсон медіа» – провідна міжнародна некомерційна організація, яка допомагає ЗМІ у різних країнах адаптуватися до викликів сьогодення. «Томсон» пропонує інноваційні рішення для висвітлення важливих питань таких як регіональна безпека та зміна клімату, міграція та економічне зростання та інших. Берлінський офіс «Томсон медіа» також працює з урядами, філантропами та донорськими організаціями. Організація є партнером і входить до групи Thomson Foundation.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1043
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду