13:47
П'ятниця, 27 Квітня 2018

Мінкульт розпочав формування експертної ради з відбору кінопроектів патріотичного спрямування, які підтримає держава

Міністерство культури України оголошує про початок прийому документів для формування конкурсної комісії з відбору членів експертної ради з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування.
Мінкульт розпочав формування експертної ради з відбору кінопроектів патріотичного спрямування, які підтримає держава
Мінкульт розпочав формування експертної ради з відбору кінопроектів патріотичного спрямування, які підтримає держава

Про це повідомляється на сайті відомства.

Для проведення конкурсу з відбору членів Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроектів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування утворюється конкурсна комісія.

Міністерство культури України розпочинає приймання документів для формування конкурсної комісії з відбору членів Експертної ради, йдеться в повідомленні.

Строк приймання документів: 02-11 травня 2018 р.

Членами конкурсної комісії стануть вісім осіб - один представник від Мінкультури та сім представників від творчих спілок, громадських об’єднань, господарських об’єднань, статутні документи яких передбачають провадження діяльності у сфері кінематографії та/або телебачення і діяльність яких є активною упродовж одного року. Організація може запропонувати не більше двох кандидатів для включення до складу конкурсної комісії.

Членами конкурсної комісії можуть бути особи, які є визнаними фахівцями у сфері культури, мають бездоганну ділову репутацію та високий суспільний авторитет.

Для включення до складу конкурсної комісії організація, яка висуває кандидата, подає наступні документи:

1) заяву в довільній формі, підписану керівником організації, із зазначенням прізвища, імені та по батькові кандидата (зразок додається);

2) копію статутного документа організації;

3) документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи організації у сфері кінематографії/телебачення не менше одного року (публікації у засобах масової інформації, скриншоти інтернет-ресурсів, програмки конференцій, брошури, афіші тощо);

4) заяву кандидата про згоду на включення до складу конкурсної комісії, в якій зазначаються прізвище, ім’я та по батькові, контактна інформація (поштова адреса, електронна адреса, номер телефону), інформація про відсутність судимості, притягнень до відповідальності за корупційні правопорушення, згода на обробку персональних даних (зразок додається);

5) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України кандидата;

6) біографічну довідку (резюме) кандидата.

Документи надсилаються на електронну адресу komisia.mincult@gmail.com одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Читайте також

Нагадаємо, що минулого року під час підготовки до другого читання держбюджету на 2018 рік у бюджеті з’явилася нова бюджетна програма Міністерства культури – «виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування». У 2018 році на неї виділено 500 млн грн. Детальніше про те, що це за програма та як Мінкульт планує розпоряджатися цими коштами, – читайте в матеріалі Олесі Анастасьєвої «Патріотичне кіно: що, як і навіщо?».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
905
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop