11:59
Вівторок, 27 Червня 2017

На Новий канал прийде новий генеральний продюсер

Сергія Євдокимова замінить Олексій Гладушевський
На Новий канал прийде новий генеральний продюсер
На Новий канал прийде новий генеральний продюсер

Сергій Євдокимов покидає Новий канал, його наступником стане Олексій Гладушевський.

Про це «Детектору Медіа» повідомили в прес-службі Нового каналу.

«Завдання, поставлені переді мною при вступі на посаду генпродюсера, виконані, цілі досягнуті, – прокоментував кадрові зміні на каналі Сергій Євдокимов. – Канал наростив частку перегляду, помітно збільшив обсяги власного виробництва і його ефективність, знизивши залежність від закупного контенту. Була створена зрозуміла робоча ефірна сітка. Крім цього, в ефірі з'явилися свіжі оригінальні проекти, багато з яких стали унікальними у своєму жанрі».

«Я дуже вдячний Сергію за відчутний внесок, який він зробив у творчий розвиток каналу, – говорить генеральний директор Нового каналу Володимир Локотко. – Ми разом успішно запустили багато цікавих телевізійних проектів. Буду радий, якщо в майбутньому мені випаде можливість попрацювати з Сергієм як з партнером над новими проектами».

Із серпня посаду генерального продюсера Нового каналу обійматиме Олексій Гладушевський, який вже багато років очолює ТО на каналі СТБ. Нагадаємо, під керівництвом Олексія Гладушевського виходили масштабні й успішні телевізійні проекти - «Холостяк», «Зваженi та щаслівi», «Супермодель по-українськи» тощо.

«Я дуже радий і вдячний Новому каналу за таку пропозицію, – коментує своє призначення пан Гладушевський. – Рішення піти з СТБ було для мене непростим. Але з Новим ми досить щільно працювали над проектом "Супермодель по-українськи", а тепер працюємо над проектом "Топ-модель по-українськи". І тому канал ніколи не був для мене чужим. У мені кипить море креативу, є безліч ідей, які хочеться реалізувати. Мені дуже цікаво працювати з і для молодої аудиторії Нового каналу. І, думаю, я маю що їй запропонувати».

На фото: Олексій Гладушевський

Фото: МедиаНяня

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1739
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop