11:39
Неділя, 11 Червня 2017

Оголошено переможців конкурсу журналістських розслідувань та спеціальних репортажів «Межигір’я-Фесту-2017»

3 291
Під час тематичного фестивалю для журналістів-розслідувачів «Межигір’я-Фест-2017» (MezhyhiryaFest), який проходить в Нових Петрівцях під Києвом 10-11 червня, були оголошені імена переможців Національного конкурсу журналістських розслідувань та спеціальних репортажів.
Оголошено переможців конкурсу журналістських розслідувань та спеціальних репортажів «Межигір’я-Фесту-2017»
Оголошено переможців конкурсу журналістських розслідувань та спеціальних репортажів «Межигір’я-Фесту-2017»

Про це йдеться у сторінці фестивалю на Facebook .

Переможницею цьогорічної Національної премії журналістських розслідувань та спеціальних репортажів стала Аліса Юрченко (видання bihus.info) за роботу «Донька Держспецзв'язку відмовляється провести експертизу сертифіката на ключ, який містить ім'я Рябошапки та фейковий ІПН».

Спеціальною відзнакою Національного конкурсу журналістських розслідувань був нагороджений Михайло Ткач (програма «Схеми: корупція в деталях»).

На фото - Аліса Юрченко і Михайло Ткач

Також свої нагороди журналістам вручила «Українська правда». Нагороду імені Георгія Гонгадзе за найкращий репортаж отримала Альона Вишницька. Нагороду «Української правди» імені Павла Шеремета «За любов до професії» отримав Михайло Ткач.

Нагадаємо, тематичний фестиваль для журналістів-росзлідувачів «Межигір’я-Фест» проводиться щороку до Дня журналіста в колишньому маєтку колишнього президента України Віктора Януковича. Фестиваль має на меті стимулювати обговорення проблем, що постають перед журналістами.

В програмі фестивалю - дискусії та обговорення викликів для журналістів пов’язаних зі світом «пост-правди»: тиском вклади та взаємодією з інформаційним суспільством, численні майстеркласи з цифрової безпеки для журналістів, роботи з соціальними мережами та новими форматами подачі суспільно-важливої інформації.

Засновниками фестивалю стали Фонд Розвитку ЗМІ та команда журналістів YanukovychLeaks (команда журналістів з різних ЗМІ країни, які знайшли та обробили всі документи залишені Януковичем у його маєтку). Фестиваль-конференція має на меті стимулювати обговорення важливих проблем, що постають перед українськими журналістами розслідувачами в даний час, сприяти спільним розслідувальним проектам українських та закордонних журналістів та обмінюватись досвідом з зарубіжними колегами.Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3291
Переглядів
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду