13:15
Вівторок, 30 Травня 2017

Спілка кінематографістів не вручатиме премію за кращий ігровий фільм через відсутність конкурсу в номінації

Вітчизняні продюсери не виявили відповідного інтересу до четвертої премії Національної спілки кінематографістів України й не подали свої стрічки до участі в конкурсі. А голова НСКУ Тарас Ткаченко зняв свій фільм «Гніздо горлиці» з конкурсу через конфлікт інтересів.
Спілка кінематографістів не вручатиме премію за кращий ігровий фільм через відсутність конкурсу в номінації
Спілка кінематографістів не вручатиме премію за кращий ігровий фільм через відсутність конкурсу в номінації

Про це «Детектору медіа» повідомив кінокритик, редактор сайту НСКУ, член журі премії Сергій Васильєв.

Він розповів, що рішення відмовитися від визначення переможця в категорії «Найкращий ігровий фільм» було прийнято членами журі після того, як голова спілки Тарас Ткаченко зняв свій фільм «Гніздо горлиці» з конкурсу через конфлікт інтересів. 

«Голова спілки не має впливу на журі, але Тарас Ткаченко зауважив, що буде не дуже правильно, якщо його робота буде представлена як кандидат у переможці. Після цього зникли умови конкурсності в номінації "Найкращий ігровий фільм", оскільки на премію спілки цього року не були подані переважна більшість провідних українських ігрових стрічок. Фільми на премію висувають самі продюсери, але вони не виявили відповідного інтересу. Оскільки НСКУ намагається відзначати не просто найкращі фільми, подані на премію, а кращі українські фільми року, цю номінацію вирішили скасувати»,  – розповів Сергій Васильєв.

Також він додав, що Національна спілка кінематографістів України планує змінити регламент та концепцію премії. 

Нагадаємо, 31 травня 2017 року, о 18:30 у Будинку кіно відбудеться урочиста церемонія нагородження лауреатів четвертої премії Національної спілки кінематографістів України (НСКУ) найкращим вітчизняним фільмам 2016 року та закриття XLIIІ сезону Будинку кіно.

Премію НСКУ буде вручено в чотирьох номінаціях: «Найкращий неігровий фільм», «Найкращий анімаційний фільм», «Найкращий короткометражний фільм» та «Найкращий фільм-дебют». 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
367
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop