Над справою Шеремета працюють 35 поліцейських і три прокурори – ГПУ
Над справою Шеремета працюють 35 поліцейських і три прокурори – ГПУ
Про це повідомив перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук, передає «Укрінформ»
«Кожен тиждень у нас проходить нарада з координації дій правоохоронців, які розслідують вбивство Шеремета. Над цією справою монотонно працюють 3 прокурори і 35 співробітників Нацполіції», – сказав він.
Як зазначено, у ГПУ також повідомили, що «правоохоронці перевіряють телефони, з яких дзвонили, перевіряють з'єднання, встановлюють хто де знаходився, куди потім пішов, а також чи мав відношення до цієї події».
«У нас весь час з'являється нова інформація, але на сьогодні це таємниця слідства. Докладаються титанічні зусилля, щоб дати відповідь суспільству хто це міг зробити», – додав пан Сторожук.
Як повідомляв «Детектор медіа», 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в Києві загинув український журналіст Павло Шеремет.
Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».
4 серпня Генпрокуратура повідомила, що слідство наразі розглядає чотири основні версії злочину: неприязні особисті стосунки загиблого; професійна журналістська діяльність Павла Шеремета; можлива дестабілізація обстановки в Києві та Україні у зв’язку із загибеллю відомого журналіста; помилка об’єкту злочину – ціллю зловмисників могла бути засновниця «Української правди» Олена Притула, яка теж користувалася автівкою, в яку була закладена вибухівка. За словами представника ГПУ, всі версії є робочими, слідство поки не визначило основну.
21 липня Федеральне бюро розслідувань (ФБР) почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.
11 серпня стало відомо, що Національна поліція України звернулася до Федерального бюро розслідувань (ФБР) за допомогою щодо встановлення осіб, які заклали вибухівку під машину журналіста Павла Шеремета.
20 січня 2017 року стало відомо, що за півроку з дня загибелі Павла Шеремета слідство не встановило ані вбивць, ані замовників, Генпрокурор тримає розслідування на контролі, про нього інформують президента.
Голова Служби безпеки України України Василь Грицак заявив, що СБУ поки що не має доказів схожості у справах про замах на нардепа Антона Геращенка і вбивства журналіста Павла Шеремета.
Новий голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що не знає, чи зможуть правоохоронні органи розкрити вбивство журналіста Павла Шеремета, який загинув внаслідок вибуху автомобіля влітку 2016 року.