15:26
Середа, 21 Грудня 2016

Журналістів газети «Команда» попросили написати заяви на звільнення. Видання можуть закрити (ДОПОВНЕНО)

Черговий номер українського спортивного друкованого видання «Команда» не вийшов у друк. Журналістів просять звільнитися
Журналістів газети «Команда» попросили написати заяви на звільнення. Видання можуть закрити (ДОПОВНЕНО)
Журналістів газети «Команда» попросили написати заяви на звільнення. Видання можуть закрити (ДОПОВНЕНО)

Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердило джерело у газеті.

 «Коли є два хазяїна, то це завжди погано. Ніхто не хоче ані вкладати, ані розвивати. Нам давно треба було зробити інтернет-видання паралельно. Ніхто не хоче копійку зайву вкладати», – сказало джерело.

Також джерело повідомило «Детектору медіа», що заробітну платню колектив газети отримував, але є незначна затримка: «Порівняно з тим, що зараз коїться в країні, то можна сказати, що виплачують».

Тим часом журналіст газети «Команда» Євген Гресь та спортивний оглядач «Радіо Ера» Олександр Журахівський у Facebook повідомляють, що видання можуть закрити.

«Свіжий номер газети "Команда" не надрукований, журналістам видання в жорсткій формі запропонували написати заяви про звільнення, - повідомив пан Гресь на своїй сторінці. – Газету, може, й закриють...».

«Журналістам газети "Команда" вказано на двері. Газета припиняє існування. Обвал газетного ринку – то окрема тема. Ви багато в метро бачите людей з газетою? Але чому не можна було створити платний І-нет портал на базі газети і руками журналістів "Команди"?! Наша спортжурналістика летить у провалля! Хоча, яка галузь при цій владі не летить у провалля...», - написав пан Журахівський.

У видавничому домі «Український медіа холдинг» (УМХ), який видає газету, «Детектору медіа» повідомили, що ситацію не коментують, бо «поки що все знаходиться в підвішеному стані».

За повідомляеннями ЗМІ, газета «Команда», яка видавалася з 1995 року, формально входить в холдинг УМХ Сергія Курченко, але фінансував її вихід президент «Динамо» Ігор Суркіс.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1654
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop