Нацполіція не зливала відео у справі про вбивство Шеремета – ГПУ
Нацполіція не зливала відео у справі про вбивство Шеремета – ГПУ
Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит Голови правління ЦПК Віталія Шабуніна, повідомляє «Українська правда», редакція якої має у своєму розпорядженні цей документ.
«По факту витоку даних досудового розслідування проведено службове розслідування, матеріали якого 14 вересня 2016 року надійшли до Генпрокуратури та долучені до кримінального провадження. Під час службового розслідування не встановлено фактів розголошення даних досудового розслідування оперативними співробітниками та слідчими Нацполіції», - зазначається у відповіді.
«Витік інформації (відеозапис з камер відеоспостереження) відбувся до їх вилучення в установленому порядку правоохоронними органами під час досудового розслідування», - сказано в повідомленні.
«Українська правда» повідомляє, що службове розслідування за фактом витоку проводила Нацполіція за наказом голови Нацполіції Хатії Декановідзе.
Нагадаємо, 22 липня видання «Обозреватель» опублікувало відео з камер спостереження. За твердженням видання, відео зроблене напередодні загибелі журналіста Павла Шеремета і на ньому видно постаті людей, які начебто закладають вибухівку під автомобіль Олени Притули.
3 серпня у мережу було «злито» фотографії чоловіка та жінки, які підозрюються у вбивстві журналіста Павла Шеремета.
Нагадаємо, 20 липня внаслідок вибуху автомобіля в Києві загинув український журналіст Павло Шеремет.
Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».
4 серпня Генпрокуратура повідомила, що слідство наразі розглядає чотири основні версії злочину: неприязні особисті стосунки загиблого; професійна журналістська діяльність Павла Шеремета; можлива дестабілізація обстановки в Києві та Україні у зв’язку із загибеллю відомого журналіста; помилка об’єкту злочину – ціллю зловмисників могла бути засновниця «Української правди» Олена Притула, яка теж користувалася автівкою, в яку була закладена вибухівка. За словами представника ГПУ, всі версії є робочими, слідство поки не визначило основну.