21:42
Вівторок, 25 Жовтня 2016

Троян повідомив, що Німеччина має результати в розслідуванні вбивства Шеремета

Перший заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції Вадим Троян заявив, що через тиждень Німеччина надасть інформацію щодо розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.
Троян повідомив, що Німеччина має результати в розслідуванні вбивства Шеремета
Троян повідомив, що Німеччина має результати в розслідуванні вбивства Шеремета

Про це розповів  у програмі «Рандеву» на 5-му каналі.

«Маємо прогрес. Ми не хочемо дійсно оголошувати, тому що є прогрес, ми рухаємося», – сказав Вадим Троян.

Вын також знову заявив, що розслідуванням справи про вбивство Павла Шеремета повинна займатись Служба безпеки України.  

«Чому СБУ? Тому що, є дві версії зовнішні. Поліція ніколи не зможе досягти взагалі ніяких результатів, якщо це були злочинці, які, наприклад, вчинили, або замовники поза межами нашої країни. Вона ніколи не зможе розкрити», – наголосив він.

Також Вадим Троян нагадав, що розслідуванням справи займаються фахівці з США та Німеччини. 

«Мій начальник ДКР їздив до Німеччини, те саме, ми працюємо з Німеччиною. І ось у них навіть є результати по роботі, через тиждень вони нам пообіцяли – дадуть», – резюмував він.

Раніше Національна поліція України звернулася до Німеччини по допомогу у справі про вбивство Павла Шеремета.

Нагадаємо, 20 липня внаслідок вибуху автомобіля в Києві загинув  український журналіст Павло Шеремет.

Читайте також

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».

4 серпня Генпрокуратура повідомила, що слідство наразі розглядає чотири основні версії злочину: неприязні особисті стосунки загиблого; професійна журналістська діяльність Павла Шеремета; можлива дестабілізація обстановки в Києві та Україні у зв’язку із загибеллю відомого журналіста; помилка об’єкту злочину – ціллю зловмисників могла бути засновниця «Української правди» Олена Притула, яка теж користувалася автівкою, в яку була закладена вибухівка. За словами представника ГПУ, всі версії є робочими, слідство поки не визначило основну.

21 липня Федеральне бюро розслідувань (ФБР) почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.

11 серпня стало відомо, що Національна поліція України звернулася до Федерального бюро розслідувань (ФБР) за допомогою щодо встановлення осіб, які заклали вибухівку під машину журналіста Павла Шеремета.

21 липня, наступного дня після загибели Павла Шеремета, стало відомо, що Федеральне бюро розслідувань (ФБР) почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні.

У серпні слідчі у справі Павла Шеремета повідомили, що чекають на результати експертизи ФБР з приводу вибухового пристрою, який був закладений в машину журналіста.

Того ж місяця заступник начальника Нацполіції Вадим Троян сказав, що Національна поліція України звернулася до Федерального бюро розслідувань (ФБР) за допомогою щодо встановлення осіб, які заклали вибухівку під машину журналіста Павла Шеремета.

Наприкінці серпня стало відомо, що експерти Федерального бюро розслідувань (ФБР) США допомоглислідству в України встановити тип вибухівки, якою було підірвано автомобіль журналіста Павла Шеремета у центрі Києва. Згідно з базою СБУ раніше нічого подібного в Україні не застосовувалося.

Вадим Троян повідомив, що наразі вбивство журналіста Павла Шеремета розслідують чотири групи слідчих, і у справі є прогрес.

На фото - Вадим Троян

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
569
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop