17:00
Субота, 8 Жовтня 2016

У Польщі журналіста позбавили акретидації Сейму за фото босої депутатки

984
У польського фотокореспондента видання «Super Express» Павла Домбровського забрали акредитацію у Сеймі до 20 вересня 2017 року за те, що він сфотографував депутатку Лідію Гондек, коли вона сиділа босою у пленарній залі
У Польщі журналіста позбавили акретидації Сейму за фото босої депутатки
У Польщі журналіста позбавили акретидації Сейму за фото босої депутатки

Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.

Як зазначено виданням, на думку Канцелярії Сейму, фото «нищить повагу до парламенту та суперечить широко прийнятій особистій культурі та такту».

 «Я вважаю це рішення скандальним. Очікую його негайного скасування… Сейм – це публічне місце, депутати на роботі за наші гроші, і якщо вони длубаються в носі, чухають дупу чи ходять босими, це є прояв їхньої публічної активності та не підлягає жодним імунітетам», – написав фоторепортер  Максиміліан Рігамонті.

Фото ілюстрували статтю «Депутатка провітрює ноги у Сеймі». Як відзначили в прес-бюро Канцелярії Сейму, світлини «не є такими, що описують роботу Сейму».

Натомість, депутатка партії  Громадянська платформа пані Гондек повідомила редакцію «Super Express», що не зверталася у цій справі до Канцелярії Сейму.

Головний редактор видання Славомир Ястрембовський вважає, що таке рішення «родом з Білорусі і Північної Кореї» і зазначив, що видання буде його оскаржувати.

 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
984
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду