Колеги пом’януть загиблого Павла Шеремета у сквері Небесної Сотні
Колеги пом’януть загиблого Павла Шеремета у сквері Небесної Сотні
Про це у Facebook написала головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва-Боровик.
Вона повідомила, що акція пам’яті Павла Шеремета відбудеться о 17.00.
«Час летить швидко, і Паші немає з нами вже 40 днів. Звикнути до цього неможливо, повірити складно. Рятують і змушують посміхатися спогади, яких з ним пов'язано багато. Хороших і світлих моментів, які зупиняють час…Паші немає 40 днів. Ці чотири слова не вкладаються в моїй голові. Завтра 28 серпня з 17.00 у Сквері Небесної Сотні ми згадуємо Людину, яка любила життя і солодке», - написала вона.
Севгіль Мусаєва-Боровик запрошує приходити в сквер на десерти, з дітьми, зі своїми солодощами.
«Паша завжди любив допомагати, тому і в день його пам’яті ми допомагаємо "Таблеточкам"... Паша, для тебе ми завтра з Женею Кулебою приготуємо бізе. Ніколи раніше цього не робила, але впевнена, що ми впораємося. Тому що ти б мені теж сказав, що все вийде», – додала вона і згадала, як разом із Павлом Шереметом відвідувала своїх батьків, які переїхали з окупованого Криму до Києва і яких журналіст намагався підтримати.
Нагадаємо, 20 липня внаслідок вибуху автомобіля в Києві загинув український журналіст Павло Шеремет.
Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».
Радник глави МВС Зорян Шкіряк повідомив, що за попередньою інформацією, спрацював безоболонковий саморобний вибуховий прила - можливо дестанційний, або з затримкою, потужністю від 400 до 600 грам в тротиловому еквіваленті.
22 липня видання «Обозреватель» опублікувало відео з камер спостереження. За твердженням видання, відео зроблене напередодні загибелі журналіста Павла Шеремета і на ньому видно постаті людей, які начебто закладають вибухівку під автомобіль Олени Притули.
4 серпня Генпрокуратура повідомила, що слідство наразі розглядає чотири основні версії злочину: неприязні особисті стосунки загиблого; професійна журналістська діяльність Павла Шеремета; можлива дестабілізація обстановки в Києві та Україні у зв’язку із загибеллю відомого журналіста; помилка об’єкту злочину – ціллю зловмисників могла бути засновниця «Української правди» Олена Притула, яка теж користувалася автівкою, в яку була закладена вибухівка. За словами представника ГПУ, всі версії є робочими, слідство поки не визначило основну.
21 липня Федеральне бюро розслідувань (ФБР) почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.
11 серпня стало відомо, що Національна поліція України звернулася до Федерального бюро розслідувань (ФБР) за допомогою щодо встановлення осіб, які заклали вибухівку під машину журналіста Павла Шеремета.
Більше матеріалів по справі щодо вбивства Павла Шеремета читайте тут.