З 14 серпня розпочинаються тренінги з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику
9 Серпня 2015
З 14 серпня розпочинаються тренінги з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику
Незалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам проводить для журналістів, фотокорів, операторів 2-денні тренінги з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику. Про це повідомляється на сайту НМПУ.
Тренінги проводиться за програмою та методикою Міжнародної федерації журналістів.
Проходитимуть заняття в різних містах України впродовж серпня – вересня.
14-15 серпня (п’ятниця-субота) відбудуться два тренінги у Києві та Черкасах
21-22 серпня (п’ятниця-субота) відбудуться два тренінги у Рівному та у Чернігові.
Участь у тренінгу – безкоштовна. Учасники забезпечуються харчуванням (кава-брейки та обід), роздатковими матеріалами.
На кожен захід запрошуються переважно місцеві журналісти, але є можливість під час кожного тренінгу забезпечити проживання та компенсувати видатки на проїзд для 4-5 учасників із райцентрів області чи сусідніх міст. Кількість учасників тренінгу – до 15 осіб.
Під час тренінгу журналісти отримають такі знання:
– як підготуватися та розпланувати роботу у місцях підвищеного ризику;
– про особисту безпеку та безпеку у транспорті під час поїздок;
– про поведінку та правила перетину блок-постів;
– як не стати заручником та як правильно поводитися, якщо це таки трапилося;
– про загрози від різних видів зброї та способи мінімізації ризиків;
– правила поведінки під час авіа-нальотів;
– як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео- та фотоматеріали, тощо.
Також програма тренінгу передбачає проведення практичного заняття для відпрацювання навичок. На практичні заняття треба приходити у зручному одязі для виконання вправ (спортивного стилю закрите взуття, бажано водонепроникний туристичний одяг (якщо дощова погода), з довгими рукавами, довгі брюки (закриті коліна та щиколотки), рюкзак для речей першої необхідності. Для досягнення більшого ефекту від заняття – наявність апаратури, з якою зазвичай працюєте в полі.
Для участі у тренінгу необхідно попередньо, не пізніше ніж за 3 дні до дати його проведення заповнити реєстраційну форму учасника.
Учасники, яких запросять на тренінг – отримають інформацію про місце проведення тренінгу. Запитання – за тел. 050 356 57 58, електронною поштою sekretar@nmpu.org.ua
За результатами участі у роботі тренінгу учасники отримають сертифікати. Видаються вони лише тим учасникам, які беруть активну участь у всіх частинах тренінгу.
Тренінг проводять НМПУ та НСЖУ в рамках проекту, який виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Метою проекту «Підтримка Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ» є надання комплексного захисту та підтримки журналістам в умовах соціально-економічної кризи та «гібридної війни» в Україні шляхом підвищення їх обізнаності та набуття навичок у сфері безпеки, забезпечення захисним обладнанням, надання психологічної допомоги і підтримки, надання матеріальної допомоги у складних життєвих обставинах.
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ